Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elképzelhető hogy terhes...

Elképzelhető hogy terhes vagyok, és a menzesz idopontjaban halvany rozsaszines folyasom van. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, de kérlek írj bővebb információt.

Mindig időben jön meg a mensid? Hányadik napja kellene menstruálnod?

2010. jan. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát az igazság az, hogy már kb 2 honapja nem menzeszelek, mert cisztám van(volt). De karacsony kornyeken volt barnas-rozsaszines folyasom. Sztem akkor lehetett pé-m, és azt jelezte. Mert ugye most pont 2hét telt el. Mondjuk ha vegre egy kiados menzesz jonne, most az sem keseritene el, de nem ugy all a dolog. Mert tegnap abba maradt ez a folyas.(2nap utan). Csütörtökön megyek dokihoz, de lehet ma meg veszek vhol egy tesztet, ha kapok vasarnap!
2010. jan. 10. 11:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is vegyél egy tesztet. Pozitív esetén kevesebb esélyed van arra, hogy téves, viszont negatív teszt téves is lehet. Az orvoshoz mindenképp mennj el, ott biztosabb eszközökkel meg tudja állapítani mi a helyzet.

Sok sikert!

2010. jan. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdemes egy tesztet csinálni, de biztosat csak a doki tud mondani, ugyanis egy ciszta okozhat álpozitív teszet.Milyen cisztád van?
2010. jan. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!