Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a teendo, ha terhes vagyok...

Mi a teendo, ha terhes vagyok az uj paromtol viszont csak most oktoberbe fogok elvalni?!

Figyelt kérdés
Mar majdnem egy eve otthagyott a ferjem egy masik no miatt...kuzdottem,nem erdekelte.Beletorkdtem es ramtalalt a szerelem akitol most fel ev utan varandos is lettem.Igazi szerelemgyerek,viszont a volt ferjemmel oktoberbe valunk.Feltem ezt a babat aki csak 6hetes.
2014. júl. 26. 14:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Mégis mitől félted?
2014. júl. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Mitől félted a babát?
2014. júl. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Nem úgy van, hogy ilyenkor a baba a férjed nevére kerül? Mivel a fogantatáskor még papíron a felesége voltál.
2014. júl. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
A törvény szerint az a gyermek apja, akivel az anya házasságban élt a gyermek fogantatása és születése közötti idő legalább egy részében. Fennálló házasság idején apaként csak a férj jegyezhető be, ilyen esetben nem indítható per más apaságának megállapítására.
2014. júl. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Szia. Ha a baba születése előtt sikerül összeházasodni az új pároddal, akkor az ő nevét fogja kapni. Mi is így csináltuk.
2014. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Ezt kéne átolvasnod a negyedik résztől:

[link]

2014. júl. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
A baba juniusban fogant es aprilisba fog megszuletni.Az ugyved elott mi mar a vagyoni pernel alairtuk,hogy nem elunk egy haztartasban es nem kivanjuk folytatni a hazassagot.Hogyan hazasodhatnank ossze,ha oktober 1-en valok?Nem kell a valas es az uj hazassag elott idonek eltelnie?
2014. júl. 26. 14:13
 8/27 anonim ***** válasza:
okt.1 válás, okt. 2 esküvő, naptárba bejegyez
2014. júl. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
igy lehet? :)
2014. júl. 26. 14:16
 10/27 A kérdező kommentje:
Igazabol az uj parommal annyira egymasra talaltunk es egyetertettunk,hogy majdnem kezdetektol nem vedekezunk...mivel a hazassagomba 2ev alatt sem jott ossze,igy nem is gondoltuk,hogy ilyen hamar sikerulni fog.Annyit poenkodtunk,hogy biztos egybol osszejon,vagy igy megyek a valasra...stb es bejott :)
2014. júl. 26. 14:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!