Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok? Úgy vettem...

Csak1csajszi kérdése:

Terhes vagyok? Úgy vettem észre, hogy nekem még nem igazán állt be a menstruációm, mert októberbe még a hónap végén jött meg, januárba meg már a hónap elején.

Figyelt kérdés

Most 2án kellett vna megjönnie(elvileg), de nem jött meg!Van ,hogy sűrűn megyek pisilni, meg mintha lelkileg érezném, hogy terhes vagyok! Lehet érezni? Ti mit éreztetek? Még milyen jelek voltak?


19/L


2011. febr. 6. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lelkileg érzed? Bebeszéled magadnak...


Én először is mellfeszülést éreztem, aztán jött az émelygés, azt követte a kimaradt mensi, majd a pozi teszt és a NAGY ÖRÖM :))


De pl. ha nemrég estél teherbe, akkor még a mellfeszülés és társai váratnak magukra pár napig.


Ha ideges vagy, csinálj tesztet.


5Hkm

2011. febr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát, olvastam, hogy sokan megérzik, meg mondták is. :)


Jövőhéten csinálok tesztet, ha nem jön meg addig.

De amúgy én is úgy vagyok vele, hogy csak lehet, hogy bemesélem magamnak.. de majd kiderül.. :)


Köszi a választ:)

2011. febr. 6. 18:18
 3/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


18 évesen én szinte minden hónapban bebeszéltem magamnak, hogy "Úristen, most biztos terhes vagyok" :D Pedig fog.gátlót is szedtem :D


Úgyhogy nyugi! :)

2011. febr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Fokozott fáradékonyság és álmosság, már a 28. nap környékén. Sosem alszom napközben, akkoriban muszáj volt. Egyébként tényleg valahogy más a hangulata az embernek, biztosan a hormonok miatt, erre meg ki hogy reagál. Valahogy máshogy éreztem magam, úgy, ahogy még addig sosem. Mellfeszülést nem éreztem, de a barátnőm viszont már nagyon hamar.
2011. febr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Nálam pl. fáradékonyság abszolút nem volt. Talán annyi, hogy nem bírok már este 11-ig fenn lenni, hanem fél 10, 10 környékén alszom el, reggel talán picit nehezebben megy a felkelés, de napközben nem vagyok és nem is voltam bágyadt.

2011. febr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ugyan, 19 évesen nyilván biztonságosan védekeztetek. Akkor meg nincs min izgulnod.
2011. febr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az elején nem mindig védekezünk, és az előváladéktól is teherbe lehet esni, bár tudom, h kb. öt százalék az esélye.
2011. febr. 6. 18:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát ha az elején nem védekeztek, akkor biztosan babát szeretnél. Mást nem tudok elképzelni. Ha nem, akkor miért nem az elején húztok gumit?
2011. febr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mert jobb anélkül :) Gyógyszert meg nem szeretnék szedni. Nem siránkozok, én csak kérdeztem valamit :-)


Ha jön, akkor jön.. :-) Ennyi.. Kérdezni meg lehet szerintem..

2011. febr. 6. 18:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem már nyugodtan tesztelhetsz! :) Akkor már többet fogsz tudni.
2011. febr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!