Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet azért halvány a második...

Lehet azért halvány a második csík, mert átfolyt a vizelet a tesztmezőn? Valaki járt már így? (kép)

Figyelt kérdés

Tegnap csináltam ezt a tesztet, kérdést is tettem fel, de még tapasztalata senkinek nem volt ezzel kapcsolatban.

Szóval mindent a előírásoknak megfelelően csináltam, mégis miután vízszintesbe tettem a tesztet átfolyt valahogy a sima vizelet a tesztmezőre. Amint észrevettem felitattam a nedvességet egy papírral. Befolyásolhatja ez a teszt eredményét? Úgy értem lehet ezért lett halvány a csík?

Köszönöm a segítséget!

[link]


2014. júl. 26. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gondolom, csináltál másikat is, nem?
2014. júl. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Még nem, hétfőn tudok legközelebb. Pedig nagyon kíváncsi vagyok...
2014. júl. 26. 14:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja az eredményt,ha időben jött ki a második csík,akkor az jó:)Csak akkor jelenik meg ha van HCG a vizeletben.Ugy hogy szerintem bizakodhatsz.
2014. júl. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek a 3. válaszolóval, de mindenképpen megismételném. Drukkolok.
2014. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na majd akkor hétfőn kiderül, addig meg izgulok. De hátha nem vagyok egyedül és járt még valaki így.
2014. júl. 26. 15:04
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia. En ket tesztet folyattam ossze veletlenul..de az nem igy nezett ki az tuti!!Nekem az egesz oldal elszinezodott tole nem csak a csik...

Szerintem remenykedhetsz!!!:)

Szoritok!

2014. júl. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Végre valaki! :) Az átfolyás gyorsan megtörtént, amíg elszaladtam elkészíteni a kávét. Max 1-2 percig lehettem oda, visszaértem és amikor ránéztem a tesztre láttam vmi nem oké. Gyorsan szétszedtem és leitattam egy zsepivel. Elvileg 10-15 percig is marad a rózsaszínes háttér, de most így gyorsan eltűnt. Ezért is kérdeztem lehet-e emiatt halványabb a csík, mivel nem sokáig érintkezett a reagenssel.

Hétfőn írok majd mi lett. Addigra vagy pozitív lesz, vagy negatív.

2014. júl. 26. 17:24
 8/11 anonim ***** válasza:
pozitív.nincs ezen mit vitatni.ott a csík mindenféle szerkesztgetés nélkül.gratula
2014. júl. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Na mi lett vegul??

A 2 tesztet aztatos voltam!!:)

2014. júl. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Itt a mai tesztem:

[link]

Héten elmegyek orvoshoz, kíváncsi vagyok lát-e valamit.

2014. júl. 28. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!