Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minek a jele? Lehetek terhes?

Minek a jele? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
24 - én kellet volna megjönnie de nem jött meg a menzeszem és nagyon babát szeretnénk és pont a peteérésemkor voltunk együtt de persze probálkoztunk elötte is. Most görcsölgetek , kicsit szúrkálodik a hasam alja , de tegnap volt egy pici vér a wc papíron ma meg barna folt volt a bugyimon de mikor megtöröltem magam akkor meg picit véres volt azóta semmi de folyamatosan figyelem amikor Wc re megyek. Teszteltem kb 3 napja az negatív volt.
2014. júl. 26. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes. Lehetséges hogy a beàgyazódást és annak a vérzését észlelték ill.érezted :) holnap csinàlhatsz új tesztet reggeli vizeletből. Drukkolok :)
2014. júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtàl meg nyugtattál . Most voltam pont a Wc és megin volt barna fojásom és kicsit görcsölgetek szerinted ?
2014. júl. 26. 22:06
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ahol most pont vagyok ott nemtudok venni tesztet csak Hétfő reggel. De Hétfőn írok hogy mi a hejzet remélem Baba lessz.:( :)
2014. júl. 26. 22:09
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött a menzeszem. :( De azért köszönöm hogy írtál.
2014. júl. 27. 13:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnàlom. Majd legközelebb összejön :)
2014. júl. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!