Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21 napja késik a menszeszem,1...

21 napja késik a menszeszem,1 hete csináltam terhességi tesztet negatív lett, igaz délutáni vizeletből szerintetek mi lehet a baj? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2014. júl. 25. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
14 napos késésnél (ekkor csináltad, ugye?) már délutániból is jócskán ki kéne mutatnia. Menj orvoshoz, mert ha nem baba van a dologban, akkor hormongond is lehet.
2014. júl. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát csatlakozom az elöttem válaszolóhoz,igaza van.
2014. júl. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem valószínű. de csinálj még egy tesztet. ha az is negatív, akkor biztos, hogy nem vagy terhes. azt olvastam egy lapban, hogy, ha terhesség alakul ki, az ovulációtól számított legkésőbb 22. napon ki kell mutatni a tesztnek egyértelműen. tehát volt már olyan, hogy valakinek ennyi időnek kellett eltelnie.
2014. júl. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy és ennyit késik, akkor már a délutáni vizeletből is kimutatható a terhesség. Csinálj még egy tesztet és eredménytől függetlenül keress fel egy nőgyógyászt, hogy mi rejtőzik a háttérben. 21 nap, már nagyon sok.
2014. júl. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem jött meg, a teszt negatív volt. Elmentem orvoshoz, kiderült, h ciszta. Nézesd meg magad a biztonság kedvéért.
2014. júl. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, jövőhétre van időpontom a nődokihoz... még azóta se jött meg
2014. júl. 26. 17:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Tesztek tevednek.:) juliusba.volt meg utoljara rendesen a menszeszem.es tudom mikor voltqm a baratommal.mar 2 honapja.volt h megfoganhatott a baba. 1 hete csinaltam tesztet. Negativ lett

4napra ra ujjat es pozitiv :) de viszont volt mar h kihagyot egy honapot a menszeszem.2-3teszt mar tuti nem teved

2014. szept. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!