Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valaki már úgy, hogy nem...

Volt valaki már úgy, hogy nem várt előtt 1 héttel pár napot barnázott, utána napokig semmi, es a nem várt időpontjára, vagy utána megjott?

Figyelt kérdés
Nekem mindig 33-36 naposak a ciklusaim es a 25. Naptol barnaztam 3 napig. Azota 2 napja semmi. Felhivtam a magandokimat es azt mondta csak akkor menjek el ha meg mindig barnazok. Menjek? Ne menjek? Teszteljek ha addig nem jon meg? Raadasul mult honapban nem talalt erett tuszot es irt fel Clostilt. Volt valaki hasonlo cipoben? Minden esetben az a vege ennek, hogy megjon?
2014. júl. 27. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem-4nap barna ut megjött
2014. júl. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egybol barnazas utan megjott, vagy kimaradt par nap es csak utana?
2014. júl. 27. 12:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Elsö nap barna pecsételö,mar kezdtem reménykedni,h beágyazodas,aztan masnap semmi,utana megint volt aztan megjött:-(
2014. júl. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnalom :(
2014. júl. 27. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!