Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha felfáztam, befolyásolhatja...

Ha felfáztam, befolyásolhatja a teszt eredményét?

Figyelt kérdés
Az oldalam nagyon görcsöl,a hüvelyem nyilallik,ha állok párszor a hasam alja is,olyan szinten hogy meg kell álljak az épp végzett dolgomban 1percre.Menzeszkor szokott így lenni,meg mikor fel vagyok fázva.2napja raktam fel egy képet mert nem tudtam eldönteni látok-e valamit a teszten.Páran pozit,mások negativat mondtak rá.Szerintetek befolyásolhatja?Ma csináltam egy tesztet,teljesen olyan "mintha"-ra sikerült.De hát a ciklusom közepén vagyok...bár nagy ritkán megszakítással szexelünk,legutóbb rendesen megvolt!Érdemes dokihoz mennem?

2014. júl. 27. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A teszt csak a hcg hormonra reagál, tehát más nem befolyásolja. Ha középidőben vagy, a kellemetlenségeid származhatnak az ovulációtól is. Ha mégis pozitív lett volna a múltkori "mintha" teszt, rá két nap múlva reggeli pisiből már biztos, jól látható eredményt kéne kapnod. De bárhogy is legyen, ha továbbra is fáj a hasad, menj el dokihoz.
2014. júl. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem
2014. júl. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a ciklusod közepén vagy akkor max az előző ciklusban kellett sikerülnie amit a tesztnek már ki kellene mutatnia.Mivel a közepén vagy valamikor most vab/volt peteérésed...és hol van még a beágyazódás?!

A felfázás nem befolyásolja a tesztet,mivel felfázás esetén nem termelődik hcg.

Az itteni válaszokra meg,hogy pozitív vagy negatív a teszt ne adj,mert a válaszolók egyik része a meg sem csinált teszten is 2 csíkot lát,a másik része meg akkor sem látja a 2. csíkot ha kiveri a szemét.

Ha valóban ennyire fáj és nem múlik akkor menj dokihoz,lehet gyulladás vagy bármi.

2014. júl. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!