Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Össze jöhetett ilyen hamar?...

Össze jöhetett ilyen hamar? Ugy gondoltuk párommal hogy belevágunk a baba tervezése. Le rakam a fogamzásgátlot. A nőgyogyasz azt mondta 4-6 hónap mire összejöhet a baba. Vettünk ovulácios tesztet hogy kitapasztaljuk a pete érést.

Figyelt kérdés
Viszont ez a második hnap csak hogy nem szedem a fogazásgátlot.Most viszont mestruàció elött vagyok még 1 héttel és folyamatosam azt érzem hogy megfog jönni a jbb petefészkem szur fáj a hasam alja.Olvastam hogy lehet a korai terhesség jelei.Valakinek valami tapasztalata????Furcsa mert ezt még soha nem éreztem és a menzeszeim gyogyszer és anélkűl is mindig pontos volt.Lehet az orvos tévedett?Kicsit beparáztam de örülnék neki.

2014. júl. 27. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Furi az orvos gondolkodása.

Szerinted aki abbahagyja, annak miért kell máshogy védekezni? Már 2 kihagyott gyógyszer után nem véd, mert kiürül a szervezetből...


Mi 1 hónapig védekeztünk gumival (10 évig szedtem előtte gyógyszert), aztán rögtön össze is jött a baba.


Szóval igen, teherbe eshettél. 1 hét múlva tesztelj.

2014. júl. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a gyógyszer elhagyása utáni hónapban teherbe estem, pedig 7 évig megszakítás nélkül szedtem.
2014. júl. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En aprilis vegen abbahagytam,junius elejen terhes lettem.most volt 5honapos a kisfiam.ugyhogy hajra!:-)
2014. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
fél éve hagytam abba gyógyszert még nem sikerült. :( 4 évig szedtem előttem folyamatosan :(
2014. júl. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem ezt a 4-6 hónapot. :) Akár egyből utána is összejöhet a baba, mivel a fogamzásgátló szinte egyből kiürül a szervezetből. Sőt, közvetlenül abbahagyás után még nagyobb is az esély.

Szóval igen, simán összejöhetett a baba. Viszont én azt is számításba venném, hogy esetleg még csak most van peteérésed. Mert ezek a tünetek amiket leírtál arra is ráillenének. Igaz kicsit későbbi peteérés (nem középidős) de simán belefér, pláne hogy nemrég hagytad abba a tabit. Én pl. azóta érzem a peteérést, mióta nem szedek fogamzásgátlót, és ez a szülés után is megmaradt. Tabi előtt sosem éreztem ilyet.

2014. júl. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok!Mivel ezeket a válaszokat kaptam vsinàltam egy tesztet bàr vasárnap lenne az ideje de ma már 2 csík jött ki bár nem volt olyan erős mint a kontroll vonal de teljesen làtható.Azt hiszem vadárnap megismétlem biztos ami biztos:-)
2014. júl. 28. 11:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon úgy néz ki, hogy sikerült. Gratula!
2014. júl. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!!! A tesztet rakd már fel h mi is örüljünk velled!!
2014. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!