Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja késik lehetek terhes?

6 napja késik lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Azt tudni kell hogy szeretnènk gyereket szóval nem lenne problèma ha jönne màr de inkàbb nem élem bele magam.nem szokott kèsni mindig pontosan jön nem tudom hogy befojâsolja e hogy 2 hete fâjdalom csillapitokat szedek ès 1hete ezt az augmentint a fogamra. A mellem ès a hasam enyhèn fâj mintha meglenne.

Szerintetek?


2014. júl. 29. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Én inkább nem akarnék teherbe esni ennyi gyógyszerrel a szervezetemben.
2014. júl. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én 2 hete eszem a fájdalom csillapítót sajnos a fogam miatt. Nekem még jött a havim. Mégis pozitivat teszteltem. Sztem egy tesztet meg ér!!!
2014. júl. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Antibiotikum miatt vmilyen kiegészitő védekezés kellett volna, ezt egy általános iskolás is tudja.....

Reménykedj hogy ennyi méreggel nem lettél terhes....

2014. júl. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszerektől, betegség okozta stressztől is késhet. Holnap csinálj tesztet. Ha terhes lennél, akkor még annyira az elején vagy, hogy a baba egészségét nem veszélyezteted. Viszont több gyógyszert a tesztig ne szedj.
2014. júl. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!