Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 5 tesztem negatív, de...

Ha 5 tesztem negatív, de sokat késett a mensim, és nem rendesen volt meg attól még lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban először sokat késett a mensim. Aztán megjött.. Vagyis másfél napig barnáztam, de voltak benne darabok az első nap. Erős görcsökkel jött ami aztán úgy elmúlt mintha meg sem jött volna. 5 tesztet csináltam eddig, és mind negatív. Volt amit reggeli első vizeletből, de volt olyan is amit napközben. Az lenne a kérdésem, hogy előfordulhat-e, h mégis terhes vagyok?! Vagy ez már teljesen azt jelenti, h nem. Uoltsó rendes mensi.. jún 12. Ami megjött, júl 21. Vagy betegség lehet?

2014. júl. 26. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem cisztám volt.

Szerintem az a legegyszerűbb ha elmész dokihoz, ő megnézi uh-val.

2014. júl. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha mind az 5 teszt negatívat mutatott ,akkor kétlem ,hogy baba lenne...

Lehet gyulladásod van ..vagy sok minden más is bekavarhat ,amire nem is nagyon gondolnál ilyen pl.fogyókúra keresd fel a nőgyógyászod!

2014. júl. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Inkább akkor a cisztát tartom valószínűnek, mert fogyózni nem fogyózom, nem végzek semmi olyan sportot sem! :) A jövő héten irány a nődokim.
2014. júl. 27. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!