Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40 hetes kismama vagyok....

40 hetes kismama vagyok. Kicsit felidegesitettek, felment a vérnyomásom is 135.80-ra. Ez a sok idegeskedés nagyon ártalmas, igy a vége felé? Ettöl megindulhat a szülés?

Figyelt kérdés
nem akarok idegeskedni,de mindig történik valami,amivel futkosnom kell és idegeskednem.ez utobbi,hogy eltünt a táppénzes papirom,amit leadtam,azt állitsák,h nincs meg,és igy nem zárják le a honapomat,azaz januárba nem fizetik ki a decembert,remélem,hogy alakitanak valamit,mert felrobbanok.
2009. dec. 29. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
A 135.80 nem olyan alacsony vérnyomás!És 40 hetesen megindulhat stressztől persze!Sőt ilyenkor már bármitől megindulhat!ha nem lesz meg a táppénzes papírod kérj másikat a háziorvosodtól!Ennyi!Nem katasztrófa történt!
2009. dec. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40 hetesen bármikor beindulhat :)) Azt, hogy néha felhúzzuk magunkat kismamaként, nem hinném, hogy bárki el tudná kerülni. Az, ha állandó stressz ér téged, így a babát, az lehet ártalmas, de az, ha néha ideges vagy az nem. Persze, azért próbálj lehiggadni :))
2009. dec. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 135/80 nem magas vérnyomás,ha Neked a 120/80 az átlagos vérnyomásod.Ha 160-170/80 lenne tartósan,akkor kellene komolyabban ránézni az orvosodnak.Ha vki felidegesíti magát,felszökik a vérnyomása mindenkinek valamennyivel,ez még nem kóros,ha miután lenyugszik,visszaáll a megszokottra.De az tény,hogy 40 hetesen bármikor beindulhat a szülés,és mondjuk egy hirtelen jött stressz beindíthatja a szülést.Úgyhogy NYUGI!!!:)B.U.É.K
2009. dec. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha kaptál táppénzes papírt az orvos tudja igazolni ,hogy kiadta neked ad egy másolatot róla és ezt a kifizető helyen el kell hogy fogadják ,csak azért tudom mert már én is jártam így!!!!!sok szerencsét és ne idegeskedj ilyeneken,nem a te hibád hogy eltűnt a papír ők voltak figyelmetlenek,ki kell hogy fizessenek!!!Minden jót és könnyű szülést neked!!!!

2009. dec. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!