Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gond lehet-e, ha elméletileg...

Gond lehet-e, ha elméletileg a hét közepén lesz ovum, de a hőm nem emelkedett fel 36,3-ról? Ez a legmagasabb hőm eddig. Lehet, hogy nincs peteérésem?

Figyelt kérdés

Már nagyon izgulok, mert szeretnénk már nagyon babát, és a hőmérős dolgot még csak most kezdtem, de megijesztett.


[link]


köszi a segítséget


2010. jan. 11. 08:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Sztem nagyon jó a görbéd, a hőd majd PÉ. előtt lefog esni, és tüszőrepedés után újra emelkedni fog, majd a pete kiszabadulásást követően az 5-10 nap között megint leeshet. ( de ez nem mindenkinél fordul elő ) Nyugalom, eddig tökéletes a görbéd, ha vissza esik a hőd, akkor lesz tüszőrepedésed. :)
2010. jan. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi, kicsit nyugodtabb lettem.

Remélem igazad lesz, és tényleg jó a görbém.

2010. jan. 11. 08:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Ilyenkor még teljesen mindegy, milyen a görbéd, de tzényleg. :-) Bármi lehet, nem számít.


A hőd csak a tüszőrepedés után fog felfelé kúszni és fenn maradni, előtte ne is várd. A peteérést kiváltó hormonok viszonylag lent tartják a hőt, tüszőrepedés után azonban progeszteron kezd termelődni a visszamaradt tüszőben, ez fogja majd felfelé vinni a hődet és fent is tartani, amíg meg nem jön, vagy amíg meg nem szülsz.


Kívánom az utóbbit! :-)

2010. jan. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok, megnyugtattatok!


Már nagyon vágyunk egy babára!!!

2010. jan. 11. 14:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is szép a görbéd,innentől bármikor felugorhat a hőd.Leesni nem minden esetbe fog,de a napokban biztos megreped,azt jelzi majd a megemelkedett hő,de csak abban az e [link] 3 napig szépen fent is marad.Az enyém ilyen.
2010. jan. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
még egyszer elküldöm
2010. jan. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2010. jan. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem látod 16. ciklusnapon 36,5 aztán szépen felment 36.8-ra is ott is maradt.Na nekem akkor volt ovum.
2010. jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

De rendesek vagytok mindannyian!!!!!!!!!!!!!

Olyan jó ez az oldal, hogy ennyi segítséget, jótanácsot és bátorítást lehet kapni.


Ezer köszönet Nektek!!!

2010. jan. 11. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!