Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon eros pozitiv tesztnel...

Nagyon eros pozitiv tesztnel mar nem lesz baj ugye?! Az elso terhesseg veteles a kovetkezo rendbe lesz?!

Figyelt kérdés
Elveteltem tavaly oktoberben,mutet lett a vege.Azota most estem teherbe ujra.Volt beagyazodasi verzes,rohamosan erosodott a csik!Nem vart napjan teljesen lathato de halvanyabb,tegnap erosebb ma mar ugyanolyan mint az ellenorzo csik!
2014. júl. 30. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:

higgy abban hogy minden okés lesz!

de sajnos lehetőség fennáll, mint mindenkinél. az első 12 hét után azt mondják biztosabb hogy marad a terhesség. de pozitív gondolkodás! minden jót!

2014. júl. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olvasgass itt egy picit, aztán megvan a válasz.

Bármikor lehet baj, nemcsak az elején.

Drukkolok!

2014. júl. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon erős pozitív tesztem volt mégis elvetéltem. A 6. héten mág mindehn rendben volt, a 8. héten műtöttek... Pedig voltak tüneteim, és nem is görcsöltem, nem is véreztem, szóval nem volt vetélésre utaló jel. Szóval ez nem mindig az erősségtől függ.

De ettől függetlenül azt gondolom, hogy nem szabad így ráparázni, hanem hinni kell, bízni kell a jóban, abban, hogy minden rendben lesz. Én a vetélés után egy évre rá lettem csak újra terhes, és eldöntöttem, hogy nem parézok, nem idegeskedek. Eldöntöttem és kész. Most már félidőn túl vagyok, és igen, tudom, hogy ekkor is történhet baj, bármikor, de csakis a jóra gondolok. Tegyél így te is!

2014. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Két vetélés után most a harmadik terhességem legelején olyannyira hiszek és remélek, mint még soha életemben. Még orvosnál sem voltam, sőt, egyetlen egy tesztet csináltam, ami csak halványan volt pozitív. Aztán elmentem vérvételre, ahol elég magas volt a hCG-szint. Én azóta semmi mást nem csinálok, mint bízok ebben a babában! Tedd ezt te is!!!!


(Megjegyzés: a második terhességet a megszakadás pillanatáig végigparáztam, de olyan szinten, hogy már szinte pánikrohamaim voltak. Nem mondom, hogy ez a lelkiállapot okozta a bajt, de hogy nem tettem jót vele, az biztos!)

2014. júl. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sajnos nem függ ettől :( de te maradj pozitív! Drukkolunk, hogy ne legyen baj!
2014. júl. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!