Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor raktátok le a cigit,...

Mikor raktátok le a cigit, mielött gyereket terveztetek már akkor, vagy csak miután megtudtátok h baba lessz?

Figyelt kérdés
Terhesség alatt rá se gyujtottatok? Utána vissza szoktatok ha igen mikor?
2014. júl. 30. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
5 hónappal előtte. Nem gyujtottam rá, ès azóta se. Másfèl èves a lányom.
2014. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy évvel azelőtt, hogy elkezdtünk próbálkozni letettük mindketten és azóta se gyújtottunk rá.
2014. júl. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mielőtt próbálkozni kezdtünk előtte egy hónappal.Nem gyújtottam rá sem terhesen sem azóta,immár 4 éve.


Még teherbeesés előtt rakd le,mikor már pozitívat tesztelnek sokan nem tudják lerakni.Könnyebb elviselni a kellemetlenségeket mikor még nem vagy terhes.

2014. júl. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Első gyereknél pozi teszt után egy szálat sem szívtam egészen amíg szopizott (majdnem 2 éves koráig).Ezután visszaszokram :( de 9 hónap után megint letettem egyik napról a màsikra mert ismét babát várok :D Ha megszületik nála sem fogok rágyújtani a szoptatás végéig (remélem utàna sem)
2014. júl. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mikor pozitív lett a teszt, akkor tettem le, terhesen nem gyújtottam rá. Miután már nem szoptattam (csak 3 hét volt, amíg volt valamennyi tejem), visszaszoktam.
2014. júl. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20 hónappal a babánk fogantatása előtt tettem le a cigit, nem csak amiatt mert gyereket akartunk. Többet nem fogok/fogunk (apával) cigizni, mert beláttuk, hogy mennyire káros és nincs értelme.
2014. júl. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6 évvel előtte. Tudom, hogy hülyén hangzik, de valóban a gyerek motivált. Azt akartam, hogy teljesen tökéletesen kiürüljön a szervezetemből minden. Így utólag azt mondom, hogy nagyon jó döntés volt, mert mostani eszemmel már rászokni is nagyon nagy hiba volt. Nekem nagyon pozitív élmény volt amikor teljesen kitisztult a szervezetem és éreztem az illatokat, ízeket és büdösnek éreztem végre a cigit.
2014. júl. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én pozi teszt után 5 nappal tettem le. "kellett" egy pár napi csökkentettem az adagot 8-9szálról 2-3szálra. egyszer rágyújtottam 12hetesen, szerencsére nem esett jól, és egyszer 16 hetesen mert nagyon bepöccentem és "szükségét" éreztem. utána tök rosszul éreztem magam, nem is nyugodtam meg pluszba még jött a lelkiismeret is...azóta nem cigiztem, most vagyok 38hetes lassan. sajnos ha más nem szoptatok tuti cigizni fogok.
2014. júl. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mielőtt próbálkozni kezdtünk előtte 1 évvel. Most 1 hónapos a babám, és még most is eszembe jut néha hogy úgy rágyújtanék, de nem teszem mert 2 év múlva szeretnénk még 1 babát. De utána sem szeretnék visszaszokni, bármekkora is a kísértés. :)
2014. júl. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!