Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a 10. napon volt peteérés...

Ha a 10. napon volt peteérés és a 25. -én negatívat tesztelek, akkor van még esély?

Figyelt kérdés
vasárnap kell megjönnie. tudom,van még 4 nap,de előbb volt peteérésem. ezért csináltam a tesztet!

2014. júl. 31. 10:05
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Bocsi, 25.napon volt negatív.
2014. júl. 31. 10:19
 2/31 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem van esély lehet korán csináltad mégis a tesztet. Én holnapra nem várom és ma reggel negatívat teszteltem.

Van valamilyen tüneted?

Szilvi

2014. júl. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Nekem is vasárnap kéne megjönnie, de még nem mertem tesztelni. Nekem a 12. napon volt ovum, és a hét elején picit barnáztam/görcsölgettem azt hittem egy héttel előbb meg fog jönni de még nem. Remélem éppen beágyazódott a picurka.
2014. júl. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Konkrétan minden tünetem megvan. ez lenne a 4. terhességem,csak épp ahogy öregszem, annál jobban parázom túl:)

szintén volt rózsaszín "valami"a wc papíron, ez volt a peteérés utáni 10. napon és a 11.-en meg pici barna folt a bugyimon. ilyen soha nem volt. égnek a mellbimbóim, haspuffadás, és nem kívánok semmit.

nem jó a közérzetem, szurkál a bal petefészkem. egy dolog a sokbóla,mi a terhesség ellen szólna, az a mikroszkópom. eddig ahányszor babás voltam, már mutatott bubisat is és páfrányosat is. most ilyen 1x volt peteérés óta. ma is csak bubis volt... ha nem lenne mikroszkópom,akkor 100% ra venném,h babát várok. de mivel most nem mutat páfrányosat,így hát......:(

úgy sem bírom ki, holnap is tesztelek......

amikor jött a pici barna ,akkor azt hittem megjön és elszámoltam magam 1 héttel. de nem, azóta se jött semmi extra!

drukkolok csajok nagyon és írjatok kérlek mindenképp!!!!!

köszönöm!!

2014. júl. 31. 10:40
 5/31 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem egy héttel hamarabb megjön,mert volt 2-3 csepp barna foltom,de aztán semmi. Remélem hogy akkor ágyazódott be a picurkám.:) Nekem 14.napon volt pém. Napok óta rossz a közérzetem, a szagoktól hányingerem van, és görcsölget a hasam(most is),mindig szaladok a Wcre mert azt hiszem megjött.Én mensi elött mindig napokig barnázok és nem szokott késni,inkább hamarabb jön meg.De most ez sincs. Fehér krémes folyásom van az utóbbi napokban. Mi lesz ebből,nem tudom. Remélem mindannyian babásak vagyunk.:)Drukkolok nektek!:)Szilvi
2014. júl. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Szilvi, én nem esem kétségbe ha nem most fogan meg! még csak ez az első gyigyi mentes hónapom. nekem is fáj, a bal petefészkem(épp most is ) :)

van két fiam, a kicsi még csak 2 éves. volt egx vetélésem a két szülés között. most is októberben,novemberben terveztem a teherbe esést.csak épp nem számítottam rá,h előbb lesz peteérésem....

nagyon gyanús vagy:) drukkolok Neked is :)

azért ez a nem esem kétségbe lehet mégis szíven ütne...

mert a tesztemet kb 20x vettem elő és néztem meg, fotóztam le és nagyítottam fel.. szóval :)

2014. júl. 31. 10:55
 7/31 anonim ***** válasza:
Megértelek Kérdező!Lehet azért egy kicsit szíven üti az embert. Nekünk ez a második próbálkozós hónapunk. Van egy 8 éves nagy fiam. Most jött el az ideje a tesónak,mert eddig nem voltak megfelelőek a körülményeink. Remélem nem várat soká magára,mert sajnos már így is nagy lesz a korkülönbség a két gyerek között.:( De hát az időt nem tudom visszaforgatni.:)Szilvi
2014. júl. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Elalszik a kicsi fiam és írok!
2014. júl. 31. 11:04
 9/31 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Én is minden alkalommal úgy megyek wc-re, hogy most biztosan megjött, de nem és most nem érzek semmit.

Viszont mielőtt megjönne, nekem folyamatosan elkezdi a vizet visszatartani a szervezetem, most viszont extra sokat járok pisilni. Szinte félóránként. Lehet veszek egy tesztet, és holnap reggel megpróbálom, holnap lenne a 14. dpo. Szerintetek érdemes lenne?

M.

2014. júl. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok mint te kedves utolsó. Szaladgálok fél óránként pisilni,és én is holnap leszek a 14. napon. Tesztelni kellene,de a mai nega után lehet várnom kellene. Nem tudom,tanácstalan vagyok...Szilvi
2014. júl. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!