Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9. Dpo-n negatív teszt?

9. Dpo-n negatív teszt?

Figyelt kérdés
Hamar teszteltem vagy nincs baba?
2014. júl. 31. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Hamar teszteltél. Van, akinek már kimutatja, de az, hogy most negatív, nem jelenti azt, hogy tényleg nincs baba. Ezért javasolják, hogy várd meg a menzi napját, mert akkor már szinte biztos, hogy kimutatja, és megkíméled magad az idegeskedéstől.
2014. júl. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak az ikrekkel lett a 9dpo nap pozi a tesztem,a masik terhességeknél csak kimaradt verzes napjan.

Szerintem felesleges ilyen koran tesztelned,es a teszt eredménye is mindegy hiszen ebből meg bármi lehet!!!

Várj legalabb 2-3napot!

2014. júl. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Több tesztet is vettem pár nap múlva ismétlek!!! Hátha.. :/ :)
2014. júl. 31. 13:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Drukkolok neked :) majd írj, hogy mi van veled! :)
2014. júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Remélem mostmár ott lesz a második csík végre!! :)
2014. júl. 31. 13:50
 6/6 H.Orsolya ***** válasza:
Drukkolok neked, nekem több mint egy hete késik, de még ma reggel is negatív volt a teszt. 11.-én megyek dokihoz. De tettem fel egy kérdést, és kiderült többeknek volt már hogy sokat késett, negatív teszttel. Nem olyan ritka, mint gondoltam. DE! Szerintem amúgy hamar teszteltél, érdemes megvárni a menstruáció kimaradását.
2014. júl. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!