Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek szabályos 28 napos a...

Akinek szabályos 28 napos a ciklusa minden alkalommal, elő szokott fordulni néhány nap késés?

Figyelt kérdés
Érdekelnének a tapasztalatok! Minden alkalommal 28 napra jön meg a menstruaciom, most azonban két napja késik. Semmilyen tünetem nincs, se menstruacios, se terhességi. A teszttel még várnék egy két napot. Van már egy két éves kisfiúnk, másik babát későbbre tervezünk, de ha most jönne az sem lenne gond :-). Persze tudom, hogy annyi más dolog okozhat ilyet, de eddig mindig pontos volt, különösen a kisfiam születése óta.

2014. júl. 31. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ugyan nem 28, hanem 30 napos ciklusaim voltak, mindig, sosem késett, még talán az elején tinikoromban 1x 2x, de egyébként soha. Januárban késett először, nyolc napot, teszteltem is, én sem értettem, hogy késhet, mikor azelőtt soha. Következő hónapban 35 napos ciklusom volt. Elmentem dokihoz, és megvizsgált, majd megnyugtatott, hogy semmi bajom, egyszerűen ez előfordulhat még akkor is, ha egyébként baromira tankönyvi volt a ciklus. Ettől függetlenül persze lehet, hogy nálad baba van :) Ha már késik, miért nem tesztelsz?
2014. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom miért nem tesztelek :-), valahogy az eszem azt mondja, hogy ez még belefér és felesleges, mivel elég ritkán sikerül együtt lennünk és védekeztünk is ( persze tudom hogy elég egy alkalom es a védekezés nem 100 %-os), a szívem meg azt, hogy bárcsak pozitív lenne, annak ellenére is, hogy még nem akarunk 2. babát :-)
2014. júl. 31. 14:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Értem :) Ha úgy érzed jobbnak, akkor várj még pár napot. Én egész biztos nem bírnám, én baromi türelmetlen vagyok :D Drukkolok neked, mindenképp írj kérlek, ha teszteltél :)
2014. júl. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem is nehéz megállni :-). Majd tudósítok mi volt!
2014. júl. 31. 14:37
 5/5 A kérdező kommentje:
A menstruaciom még mindig sehol, két db teszt pedig negatív. Talán más van a dologban.
2014. aug. 2. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!