Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Norcoluttól lehet 22 mm...

Norcoluttól lehet 22 mm endometrium? Lehet esetleg terhesség?

Figyelt kérdés
9 napja szedek napi 1 Nocrolutot, mert erős vérzésem volt. Pont peteérés környékén szedtem be az elsőt, el is múlt még aznap a vérzés. Ma voltam ultrahangon, 22 mm-es endometriumot állapítottak meg. Lehetséges, hogy teherbeestem? Peteérésre utaló tüneteim voltak az első Norcolutos napokban.
2014. júl. 31. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem attol nem lehet. Pont arra valo, hogy segitsen levalni a mehnyalkahartyanak gyorsabban, igy hamarabb elall a verzes.

Valoszinu, az levalt, es a peteeres utan a progeszteron hatasara megvastagodott a mehnyalkahartyad. Szoval, meg az is lehet, hogy terhes vagy! :) Tesztelj!

2014. júl. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mar csak azert is, mert, ha az vagy, abba kellene hagynod a Norcolutot, ugyanis a felepult nyalkahartyat szepen le fogja valasztani. orvos nem mondta, hogy tesztelj??
2014. júl. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Dehogy mondta, elég bunkó volt... akkor viszont tesztelek, és ha esetleg pozitív, elmegyek másik orvoshoz.
2014. júl. 31. 17:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez az ha pozitív lenne a teszted nem szabad abbahagyni a gyógyszert, hanem váltani kell utrogestanra. A norcolut segít felépíteni a nyálkahártyát és az váltja ki a leválást, hogy abbahagyod a szedését.
2014. júl. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!