Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 napja késik a menszeszem.11...

10 napja késik a menszeszem.11-én voltam uh-on egy műtét miatt, ott azt írták a papírra, nagy uterus, fundusközelben 3szor 5mm echodens képlet, ez lehet terhesség? Endometrium 7mm. A teszt tegnap negatív volt.

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak ijesztgetni, de szerintem inkább ciszta lehet (nem vagyok orvos, szóval nehogy pánikba ess!!!!). A 7 mm tudomásom szerint kevés is lenne a beágyazódáshoz. És a teszt nem mutatott hormonális változást, pedig 10 nap késés után már mindeképpen kellene.
2013. jan. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a furi, hogy 8napja ugyanúgy fáj mindenem,mint mikor megjön, de mégse jön semmi:(
2013. jan. 29. 09:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyenem (első vagyok szintén), képzeld 6 hetet késett. Tudtam, hogy nem vagyok terhes, és éreztem, hogy nincs semmi gáz, majd megjön. Nálam akkor a stressz és kevés pihenés okozta, ebben biztos vagyok. Én is éreztem végig, hogy "mintha megjönne". Fura dolog a szervezet, azonnal látványosan reagál mindenféle hatásra. Nálad nem lehet valami külső tényező, stressz stb?
2013. jan. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
laparra mentem volna a hónapban, de így nem tudok, csak jövő hónapban.Pedig lélekben már nagyon vártam.
2013. jan. 29. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!