Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggeli első pisis viszonylag...

FKKTorp kérdése:

Reggeli első pisis viszonylag halvány pozi teszt után napközben teljesen negatív. Ad okot aggodalomra?

Figyelt kérdés

Reggeli: [link]

[link]

(zöld hcg feliratos 10-s, kék 25-s erősségű)


Délelőtti: [link]

(25-s erősségű)


Holnap reggel mindenképp megismétlem, és utána dokit is felkeresek amennyiben az pozitív lesz.

Volt már valakinek ilyen tapasztalata?



2014. jan. 9. 12:20
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj, a reggeli vizelet sokkal "töményebben" tartalmazza a hcg-t mint a későbbi. (Én a Gabrielről amúgy se hallottam túl jókat, a délelőtti az ha jól látom?) De még mintha azon is lenne valami haloványság.


Várandós vagy, gratulálok!

2014. jan. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:

Keves meg a hcg szerintem a szervezetedben...

Varj par napot! Mikor jonne meg?

Doki semmit se fog latni joforman!

6-7 hrt korul boven raersz menni!

2014. jan. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:

Igen, azt én is tudom hogy a reggeli a legtöményebb, csak nem igazán számítottam arra hogy itt két csík lehet, mivel megjött közben és tartott 4napig, aztán igazából csak emiatt csináltam, mert ez gyanús lett.

Aztán egy fórumon javasolták hogy clear blue digitálist csináljak az megbízható, de az nem volt a gyógyszertárban a gyógyszerész meg gabrielt adott, mert azt viszik a legtöbben.

Amúgy a kék x-epil, a zöld pedig one step-es vaterás.

2014. jan. 9. 12:26
 4/60 anonim ***** válasza:
A velemenyem ala tamasztja hogy a 10-es teszt is csak "halvany" pozitiv meg!
2014. jan. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 A kérdező kommentje:

Az előző vérzésem érdekesen alakult. December 6án megjött, megvolt 5napig, majd egy nap szünet és elöntött ismét erősebben mint előtte, de csak egy napra.

Ha dec 6tól számolom akkor január 4re nem vártam, amikor meg is jött és tartott 4napig.

2014. jan. 9. 12:27
 6/60 anonim ***** válasza:

Ja hogy kozben menstrualtal? Akkor doki...

Valoszinu vervetelezni fogtok nehanyszor hogy a hcg koncentracio hogy alakul a veredben...

2014. jan. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 A kérdező kommentje:
És dec 26-27-én volt pozi az ovu teszt.
2014. jan. 9. 12:28
 8/60 A kérdező kommentje:
A vérzéskor még teljesen negatív volt a teszt.
2014. jan. 9. 12:29
 9/60 A kérdező kommentje:

Mindenképp megyek dokihoz, de csak holnap rendel, így leghamarabb akkor tudom elérni. Ezért is tettem fel a kérdést. Na meg holnap reggel újra csinálok tesztet, hogy erősödik-e.

Csak gondoltam hátha van valakinek tapasztalata, hogy reggel pozi volt, de napközben meg már nem.

2014. jan. 9. 12:30
 10/60 anonim ***** válasza:

Ez így valóban érdekes... Bocs de az előzményeket is leírhattad volna a kérdésben. Bár ez nem változtat azon hogy a teszt pozitív :)

Mindenesetre, így mihamarabb menj el dokihoz.

2014. jan. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!