Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikor már próbálkoztatok a...

Amikor már próbálkoztatok a babával, nem borultatok ki, ha a nemvárt napján mégis megjött?

Figyelt kérdés

Nekünk ez még csak a második próbálkozós hónapunk. És tudom, hogy ez még egyáltalán nem sok idő, de sajnos úgy tűnik, hogy megint meg fog jönni. Első hónapban is kiborultam, amikor megjött, és most is nagyon szomorú vagyok.

Hogy lendüljek túl ezeken a kudarcélményeken? Hogy ne parázzak azon, hogy mi van akkor, ha egyáltalán nem lehet gyerekem?



2014. aug. 1. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:

De igen,kiborultam en is:-(

Elso baba elsőre sikerült,masodik 12honap utan.

Utolag nézve jobban tettem volna,ha nem gorcsolok annyira ra a babára ,nem olvasok itt a gyk-n annyit ossze,es lekötom a figyelmemet mással .pl sport,hobbik,család.

Hidd el minél inkabb csak ezen agyanlsz,annál rosszabb!

Probalj legalabb az elso probalkozos fel évben,nem folyton a babára koncentrálni,es menzikor csalódni!!sok sikert!!

2014. aug. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte még nem burultam ki,aztán kb a 3.hónaptól már igen.Folyamatosan,aztán az utolsó 4hónapban már belefáradtunk,és feldolgoztuk,hogy nem lehet babánk,és pont ezután jött össze.3 évet vártunk rá!K3pzelheted milyen rossz volt!Ha késett,már vettem a teszteket,amik sajnos negativak lettek.

Viszont mikor teherbe estem már 2hete késett,de nem gondoltam terhességre.Csak véletlenül vettem egyet.És csodák csodájára alig hittünk a szemünknek mikor pozitiv lett. :)

Tényleg nem szabad rágörcsölni.Van akinek csak úgy jön össze,ha nyugott az élete,nem feszeng folyton. Sok sikert nektek!Kitartás!

2014. aug. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6 év múlva mit csinálsz? Nekem akkorra sikerült.
2014. aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A sógornőm volt ilyen, 2. hónapban teherbe esett, de már az 1.ben totál kiborult... nevetséges volt. Nekünk 2 és fél év után lombikkal sikerült, persze 1-1 hónapban mikor több nap késés után mégis megjött, az gyomorszájon vágott, de kiborulásom sose volt. Ettől függetlenül ezt nehéz befolyásolni, mindenki máshogy éli meg, de azért jó lenne ha kicsit lazábban tudnád venni a dolgot. Átlag 4-6 hónap kell hozzá, erre gondolj.
2014. aug. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2014. aug. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem aki mar nagyon szeretné a babót,mint ah én is,természetes h egy nagy csalódas neki h bébi helyett a fránya mensi jön meg:-( 10honap probalkozás után vagyunk:'(
2014. aug. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem borultam ki, éltem az életem, szerettem dolgozni, és kb.12 hónap múlva lettem terhes. De én fiatal voltam (20 éves). Ha 35 lettem volna, akkor biztosan jobban aggódtam volna...., de később sem volt gondom, mert a 4. gyermekem már védekezés mellett is becsúszott 42 évesen :).
2014. aug. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát, mégsem jött meg, második hónapban sikerült a baba. :))))
2014. aug. 7. 08:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok:)! Látod, nem érdemes görcsölni rajta...
2014. aug. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!