Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elofurdulhat hogy meg nem...

Elofurdulhat hogy meg nem latott smmit az orvos es megis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy hete több pozi teszt, viszont most jovok a dokitol azt mondta o nem lat smmit. Elofordulhat h megis terhes vagyok? Juni 8-an volt utolso normalis mensim. Ebbe a honapba csak barnaztam.

2014. júl. 23. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Túl korán mentél dokihoz. 2 hét múlva már látni fogja a picikét.
2014. júl. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, főleg, ha a doki UH gépe nem a legfrissebb modell.
2014. júl. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. héten az sztk-s gépen nem látott semmit. Rá 3 nappal a magánrendelésén már látszott, hogy dobog a kis szíve. :)
2014. júl. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ooo..hat persze en mikor terhes lettem 2napo kesesnel csinaltam 3 iszonyat pozitív tesztet ra ket napra en kis buta mentem orvoshoz,aki jol megmondta a nagy semmit,h nem latja csak egy tüszőt a méhemben,amiből lehet meg bármi:)ket het mulva kellett visszamennem,de egy hetre ra mar hanytam allandóan:))mikor mentem mar volt szívverése az en kis bogyeszomnak!19hkm
2014. júl. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!