Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jobb oldalon nagyon erős...

Jobb oldalon nagyon erős szúrást érzek órák óta. Mitől lehet? Terhesség vagy ciszta is lehet?

Figyelt kérdés
Nem védekezünk már egy éve a férjemmel, mert szeretnénk 3. babát, de nem figyeltünk semmire, csak amikor jól esik együtt vagyunk, ha peteéréskor valakinek nincs kedve szexelni akkor nem nyaggatjuk egymást, szóval csak éppen nem védekezünk, ennyit amit megteszünk a " dologért". nem akarunk koncentráltan gyereket csinálni:) Szóval ilyen körülmények mellett, éppen baba is lehet, azért tettem ebbe a topikba. Görcsölgetek egy pár napja, de még kb aug 4-én kellene megjönnie. Semmilyen egyéb tünetem nincs, nem nagyon hinném, hogy baba. De a ciszta okozhat ilyet? A másik, hogy akinek volt, annak kiürült menszikor? Akinek terhesség miatt volt, mikor kezdődött? Mert szerintem már ehhez késő is lenne, mert kb aug 20 körül éreztem a peteérést, ha valami lett is volna már régen a méhben lenne, akkor nem érzenék a petefészekben szúrást, ugye?
2014. aug. 1. 13:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem ebben a honapban igy jelezte a testem,hoy terhes vagyok!Azt hittem vakbelgyulladasom lesz,mar ket napja ezt ereztem.Vettem egy tesztet.Pozitiv lett,de igen ciszta is lehet
2014. aug. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!