Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes a barátnőm?

Lehet terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés
Egy hete barátnőmmel erotikáztunk véletlenül előváladékos lett a kezem az oldalamba töröltem utána őt is simogattam 1-2 perci és a hüvelyéhez nyúltam, nem nyúltam bele, mert még szűz. Azóta azon izgul lehet e terhes. Lehet vagy sem? Szerintem nem. Most meg fürdésnél megszédült és megfordult a fejébe, hogy terhesség miatt.

2014. aug. 1. 21:52
 1/8 Paraszt_Mári ***** válasza:

Nem!

(ha meg igen ő lesz a szűz Mária)

köcs.pity.

2014. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Minek erotikáztok ha fogalmatok sincs arrol se h hogyan lesz a gyerek???

Szexelni eszetek ágába se legyen még jópàr èvig....


A vàlasz nem!

2014. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha "élesben" csináltatok volna és belé mentél volna el, egy hét elteltével még nem jelentkeznek tünetek!!

2. Nem nem lehet terhes!!!! Nyugodjon meg...

2014. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én tudtam, hogy nem lehet terhes, csak nem nyugodott meg, azóta is engem izél, hogy mi van, hogyha terhes.
2014. aug. 1. 21:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ettől nem hinném, hogy teherbe esett. Szerintem beképzeli magának. Meg ha egy hete történt, még tünetek se lennének,kicsit olvassatok utána, az csak hasznotokra válik.
2014. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na ezert nem kell 14 evesen szexelni, mert fogalmatok nincs rola mi hogyan mukodik. Mondjuk az itteni kerdesekbol kiindulva siralmas az altalanos muveltseg e teren, van aki 20 evesen is pont ilyen fogalmatlan...
2014. aug. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem azért tettem fel a kérdést, mert nem tudom a válasz, hanem, hogy a barátnőmet megnyugtassam.
2014. aug. 1. 22:12
 8/8 anonim ***** válasza:
A valasz is neki szolt.
2014. aug. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!