Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van arra hogy...

Mennyi esély van arra hogy terhes lehet a barátnőm? (részlet lent)

Figyelt kérdés
szedi a fogamzásgátlót,de menstruáció alatt nem szedte..a menszesz 2. napján történt az aktus, beleélvezéssel
2014. aug. 3. 14:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Semennyi esély!ne szórakozzatok
2014. aug. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Bella169 ***** válasza:

A menstruáció alatt senki nem szedi a fogamzásgátlót. 21 napig szedi utána 7 nap szünet, akkor jön meg, ha nem hagyja abba akkor nem jön meg.

Szinte esélytelen, hogy terhes legyen.

2014. aug. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

gumi nelkul elveztem

nekem is ezt mondta, mert ki tudtam volna szedni..tobbszor is rakerdeztem hogy biztos nem lesz baj...de akkor most megnyugodtam valamennyire

2014. aug. 3. 14:54
 4/17 anonim ***** válasza:
Menstruáció alatt van a szünet, akkor senki se szedi. :D
2014. aug. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
egyebkent azert nem szedik mert, akkor nincs peteérés? vagy még a tabletta hatása alatt van? szóval akkor nem kell 72 órás tabletta?
2014. aug. 3. 15:02
 6/17 anonim ***** válasza:
Azért nem szedik, hogy megjöjjön a vérzés. 21 nap tabletta, majd 7 nap szünet. A szünetben vérzés van. De attól még véd.
2014. aug. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Azért nem szedte akkor, mert a fogamzásgátlót így kell szedni. 21 napig szedi aztán 7 napig nem. Ebbe a 7 napba fog elkezdődni a menstruáció, tehát így volt nálatok is, lehet éppen a 6. napján volt a tabletta mentes napoknak és mondjuk holnap kezdni szedni. Attól véd a fogamzásgátló, mert egyszerűen így van kitalálva a szedése :) nem tudom máshogy leírni, olvasd el a tájékoztatót, akkor tuti megnyugszol. Nyugi nők miliói így szedik, mert így kell :)
2014. aug. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem kell a 72 órás, nehogy bevegye!!!!!! Úr isten teljesen megbolondulna a szervezete annyi hormonnal.

A 21 nap alatt gátolja a peteérést a fogamzásgátló és nem engedni a nyálkahártyát sem úgy felépülni, hogy meg tudjon tapadni a baba, a 7 nap szünet meg azért kell, hogy megjöjjön. Mert azért valami működik a szervezetben, csak gátolva van, de azért valami mégiscsak kijön vérzéssel. De ilyenkor nincs peteérés.

Ha minden nap vagyis az elmúlt 21 napban minden nap bevette a fogamzásgátlót, nem volt hasmenése, nem hányt, nem szedett antibiotikumot, akkor véd rendesen a gyógyszer. Ha ezek közül volt valami akkor kiegészítő fogamzásgátlást pl gumit kell alkalmazni, mert nem tudja úgy kifejteni a hatást, mert egyszerűen kitisztul a szervezetből a gyógyszer, kihánnya, kikakilja, így nem tud úgy hatni.

Remélem megnyugodtál és ne parázz.

2014. aug. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ja mar ertem, szoval akkor mind a 21 nap be kell szedni, fuggetlenul attol hogyha csak 3-4 naponta szexelunk. Mert eddig azthittem csak azokon a napokon amikor szexelunk. De igy akkor mar vilagos
2014. aug. 3. 15:37
 10/17 anonim ***** válasza:

szép is lenne, ha csak akkor kéne szedni :D

ez nem óvszer

2014. aug. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!