Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abortusz után hány hónappal...

Abortusz után hány hónappal eshetek teherbe megint? (ha egyáltalán még teherbe eshetek) És hány % az esélye hogy már nem?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Miért mentél abortuszra ha most megint gyereket akarsz?
2014. aug. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Akar azonnal is, bar remélhetőleg nem követés el ugyanazt a hibát kétszer es védekezel. Ha egészségügyi ok miatt kerult ra sor, akkor érdemes par hónapot kihagyni. Hogy meddő leszel, annak az eselye a mai modern technikákkal nagyon kicsi, a százalékpontot nem tudom.
2014. aug. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Volt egy abortuszom korábban, de most már szeretnék gyereket és remélem teherbeestem! Ezért kérdezem
2014. aug. 4. 11:19
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Ne foglalkozz velük! Nem szép dolog az abortusz, én sem helyeslem, de azt sem, amikor itt sírnak a GYIKon, hogy mikor jön meg a családi...A mai világban nem sűrűn okoz meddőséget az abortusz.
2014. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

akár a köv ciklusnál is ha van peteérésed

ma már nagyon pici a kockázata a meddőségnek abortusz után


menj el egy kivizsgálásra remélhetőleg ott sok minden kiderül

sok sikert :-)

2014. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5. kommentelőnek:

Szerintem nincs közöd hozzá, nem fogok leállni neked magyarázkodni , nem ez volt a kérdés amire te válaszoltál most, úgyhogy belehet fejezni :)

Az értelmes válaszokat pedig köszönöm

2014. aug. 4. 12:25
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
abortusz után másnaptól is teherbe lehet esni. nagyon kell vigyázni
2014. aug. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Igen, akár másnaptól is teherbe lehet esni, de mint tudjuk abortusz után (csakúgy, mint szülés után) 6 hétig tilos a szex.

A meddőség esélye kb 1%, de akadhatnak más szövődmények, következmények. Pl.: Nehezebb fogantatás, vetélés vagy koraszülés.

De ezekre sem sok az esély. Nem több, mint azoknál akiknek nem volt még abortusza.

Én azért abortusz után várnék 2-3 hónapot. Vagy addig amég helyre nem áll a ciklus.

Ne aggódj! :) Sok sikert! :)

2014. aug. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Köszönöm szépen a választ! :) Remélem most már össze jön rendesen :)

2014. aug. 4. 22:36
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen!


Remélem hamarosan teljesül a kívánságod és anyai öröm elé nézhetsz! :)


(mellesleg nekem is most ab-om)

2014. aug. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!