Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy sajnálatos abortusz után...

Egy sajnálatos abortusz után 1 hónappal határozott, pozitív terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Miómák nem befolyásolhatják a teszt eredményét úgy tudom. Illetve tisztában vagyok azzal is, hogy több hét kell, amíg a hcg hormon "eltűnik".

Szeretnénk babát... voltunk együtt, óvszerrel védekeztünk, hogy helyre álljon a szervezetem és a miómákat majd újra megfigyeljék, de valamiért nem lehettünk alaposak?


2010. márc. 4. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha babát akarsz, mért volt abortuszod egy hónappal ez előtt. Nem értem?
2010. márc. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Közvetlenül az egyik nagy mióma mellett volt és teljesen keresztenyomta, valamint folyamatosan véreztem.
2010. márc. 4. 08:54
 3/9 anonim ***** válasza:

a myoma is okozhat pozitiv terhességi tesztet.

Doki megnéz ih-val és fog tudni biztosat mondani.

2010. márc. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
és sajnos a kaparás után visszamaradt magzati részek is pozítív teszteredményt adnak.légyszi vedd komolyan,nagy bajod lehet belőle,azonnal irány a doki,hüvelyi UH!
2010. márc. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
46%
Abortusz után még egy ideig kimutatható a hcg a szervezetben míg ki nem ürül magától, lassan halvanyábbak lesznek a tesztek, aztán később lesz csak negatív, szerintem ne aggódj, ez természetes dolog.
2010. márc. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egy hónap múlva már nem lenne határozott a teszt.fontos lenne az Uh,ne bagatellizáljuk el.
2010. márc. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta vetélés után a doki hogy 2-max.3 hét után már ne legyen poz. a teszt. Ha az lett volna akkor uh stb mert sosem tudni. Nekem nem volt művi befejezés...
2010. márc. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem a vetélés után 1 hónappal már 100%-os negatív volt a tesztem.
2010. márc. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Első!!!! Írta a kérdező,hogy SAJNÁLATOS!!!!Próbálj meg a kérdésre koncentrálni aztán ha azután is csak ilyen idióta választ tudsz adni,akkor inkább tartsd meg magadnak!!!
2011. okt. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!