Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 pozitív,2 negatív teszt.6nap...

1 pozitív,2 negatív teszt.6napos késés! Lehet ez még baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párommal júliusban rajta voltunk a baba projekten..két naponta voltunk együtt! A hó második felében elég sokszor, intenzíven görcsölt a hasam, szédültem...1 héttel a nem várt előtt teszteltem, ami neg. lett, de pár óra múlva megjelent még egy halvány rózsaszín csík. Nem tudtam hova tenni, ezért pár nappal később ismét teszteltem, ami sajnos konkrétan neg. lett. 30-án kellett volna megjönnie, ha 28napos ciklust nézem, de nekem minden második hónapban pontosan 26 napra jön meg. 2-án teszteltem az is neg. lett :( Ma 4.-e van és semmi jelét nem észlelem a menstruációmnak! Szerintetek lehet, hogy baba van a dologban? 19-én voltunk utoljára együtt, annak viszont már be kellett volna ágyazódnia...Kicsit felemészt ez a bizonytalanság! Elég stresszesek a mindennapjaim, szóval lehet az kavar be. :( Köszönöm a segítségeteket!
2014. aug. 4. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj még egy tesztet! Hátha pozitív lesz, mert nemvárt előtt nem jó tesztelni, pláne nem egy héttel! De most próbáld meg újra! Az utolsó teszt is lehet azért lett negatív, mert még nem volt annyi HCG hormonod, amennynél pozi lehetett volna! Én drukkolok nektek!!! :) 33 hkm
2014. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Különlegescsajszi ***** válasza:
0%
Hát a címed(fekete konkrét kérdésed) alaján nem döntenék a számok miatt,hogy most pozitív -e az igazi avagy negatív,de ha valaki mondjuk babás,azt tudja,-több dologból is.! ahogyan én is !! Mi is rajta voltunk egy ideje.. Szerintem!:-) Amúgy most megvolt? Bár nem ez a mérvadó,mert soknak még terhesen is megvan..!:d De annyit mondok,ha többször is,elég rosszul érzed magad,biztosra mehetsz akkor már,hogy sikerült..!
2014. aug. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A pár órával később megjelenő csík nem számít.

Tehát van 3 negatív teszted de késik 6 napja, holott pontos szokott lenni.

Én bejelentkeznék dokihoz úgy egy hét múlvára, és megnézetném magam. Ha terhes vagy azért, ha nem, akkor azért, hogy megnézze miért rendetlenkedett a ciklus.

2014. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló első mondata mit akar mondani??vagy csak én nem értem?....
2014. aug. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!