Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinél az első baba nehezen...

Akinél az első baba nehezen jött össze, ott a másodikra mennyit kellett várni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Unokatesómék 8 évet vártak az elsőre, aki most 4 éves..most jön a kistesó, bár ő nem szándékosan:)
2014. aug. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szüleim több 1 évet vártak nővéremre, engem elég volt csak kigondolni, már jöttem is. :)


Nekünk 8 évbe telt mire összehoztuk a lányunkat. Testvért a korunk miatt már nem tervezünk.

2014. aug. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elsőre 2 évet vártunk, a második azonnal összejött.
2014. aug. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az elsőre masfel honapot vartunk a masodik 5 honapja nem jon :(
2014. aug. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az első azonnal, a második már 2 éve nem jön össze...
2014. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyobbikam 3,5 év alatt sikerült (mondjuk ez alatt próbálkoztunk, kezeltek, műtöttek), kisebbikem elsőre :)
2014. aug. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elsőnél szűk egy év, aztán kiderült mi a probléma. Peteérésem nem volt. Kaptam clostit, utána összejött a baba. Másodiknál elelve dokival kezdtem, így rögtön sikerült!
2014. aug. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első 20 hónap, második 18 hónap alatt jött össze.
2014. aug. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elso 2 honap, o elment tolunk, aztan elgyaszoltam 9 honapig. Aztan ugy dontottem mostmar kesz vagyok es azonnal teherbeestem. Most teszteltem pozitivat 2 ev probalkozas utan.
2014. aug. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ismerősöm volt, mindig derültünk rajta, nagyon akarták, igen nehezen jött össze az első kisfiú, aztán le sem tudtak állni négy fiú lett négy év alatt, mire észrevették, hogy elég lesz talán...
2014. aug. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!