Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Július 28. -án kellett volna...

Július 28. -án kellett volna megjönni-e a menstruációmnak. Ma volt egy kis barnázásom. Meg pár napja olyan érzésem van mintha meg akarna jönni. Szaladok a WC-re, de semmi. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 15:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes. Ennyi késéssel már délutáni vizeletből is kimutatja a teszt. Szóval tesztelj.
2014. aug. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Megijedtem ettől a barnázástól,mert nagyon szeretnénk a babát.
2014. aug. 4. 15:20
 3/14 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet és ha pozitív irány a kórház mert lehet hogy progeszteron hiányod van, arra Utrót szoktak adni, hogy segítsen megtartani a terhességet.
2014. aug. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Várok még a tetszttel 1-2 napot.Félek,hogy ez a barnázás annak a jele,hogy meg fog jönni.
2014. aug. 4. 18:07
 5/14 anonim ***** válasza:
majd irj mi lett
2014. aug. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Rendben!Mindenképpen írok.Most nyilalgat a hasam alja. :(
2014. aug. 4. 21:12
 7/14 horikarkarka válasza:

Én ugyan ezek a problémával küzdök mint te. Nekem 27. Kellet volna megjönnie a mai napig semmi. De elötte való héten barna pecsételő vérzésem volt (nagyon gyenge) 3tetsztet csináltam mind negatív lett. Tegnap voltam Dr-nél megvizsgált azt mondta kicsit megvan nagyobbodva a méhem. Ami lehet a pocaklakó miatt. Hétfőn megyek Uh-ra


remélem össze jött a baby

2014. aug. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
en pont ugy vagyok csak en julius 16 an kellett volna legyek .... meg mindig varok ... tesztek negativak de megyek aztan orvoshoz :)
2014. aug. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ma délután megvettem a tesztet.Most meg elkezdetem vérezni. :(

Mégis olyan érzésem van,hogy terhes vagyok!

2014. aug. 5. 21:04
 10/14 horikarkarka válasza:
Bonyolult ez az emberi szervezet :/ de reméljük babásak vagyunk mind a 3an figyeld a vérzéses hogy mijen ha sokkal gyengébb akkor van még esély
2014. aug. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!