Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet baba belole?

Szerintetek lehet baba belole?

Figyelt kérdés
Mostanaba eleg ossze-vissza jon meg a menzeszem van hogy 28 napra, 25 vagy 31 napra. Regebben eleg pontos volt. Utolso menzeszem jul. 17-en volt. Parommal kb. a peteeresem idejen voltunk egyutt parszor. Nem homerozom, ezert nem tudom pontosan mikor volt a pe-m. Aug. 2-an elegge elkezdett fajni a mellem, ez meg szerintem eleg korai jelnek. Tegnap este fele enyhe menzi szeru gorcseim voltak es ma reggel is. Ez lehet beagyazodas is akar? Vagy meg tul korai szerintetek? Tudom nem vagytok orvosok! Ma ebedkor enyhen szedultem meg egy kis hanyingerem is volt,es messzirol zavart a kutyam jutalomfalatjanak szaga, ami eddig nem zavart. En mar nem tudom,komolyan lehet csak bebeszelem magamnak az egeszet,mert szerintem tul korai meg ennyi kulonbozo jel.Mit gondoltok? (A hibakert bocsi, telorol vagyok)

2014. aug. 6. 13:45
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem pont ugyan akkor jott meg utoljara.ugyanigy 2-tol faj feszul a mellem, ami mindig szokott a ciklus masodik felebe, ez annak koszonheto hogy meg volt a peteeresed.ez meg nem terhes tunet..
2014. aug. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Ja meg annyit hogy az en ciklusom 28-30 naposak.szerintem ha sikerult is nekunk, a beagyazodas meg nem ert veget.probalj ne figyelni mindent magadon, en is ezen vagyok mindig:) majd a nem vart napjan islzgulhatunk😊😄
2014. aug. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Oke, probalok en nem ra gondolni, de olyan nehez! Drukkolok neked!
2014. aug. 6. 13:59
 4/38 anonim ***** válasza:
Én is neked! Ha még nezned majd a kerdest ird meg hogy mi lett😉
2014. aug. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:

Ha 28 napos ciklussal számolunk akkor 30-án volt ovud.Ha a 31 napos ciklust vesszük alapul akkor augusztus 2-a körül volt ovud.

Kizárt hogy a babát vagy a beágyazódást érzed.

Nyugi van!!!!!!

2014. aug. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy en is tudom, hogy korai, de nem birom leallitani magam. Majd irok mi van.
2014. aug. 6. 14:08
 7/38 A kérdező kommentje:
Bolondos vagyok, de ha megint 25 napra jonne meg,mint az elozo honapban, akkor se lehet a gorcs meg a cicifajas a beagyazodas jele?
2014. aug. 7. 09:36
 8/38 A kérdező kommentje:
Elso valaszolo veled mi a helyzet? Erzel valamit? Nekem ma ebed elott es utan is hanyingerem volt, meg vacsi elott is. Remelem nem csak valami betegseg lappang bennem!
2014. aug. 8. 19:59
 9/38 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem semmi tunet, talan annyi hogy a cicifeszules mar kicsit kezd mulni, de ez lehet azert is mert majd meg jon, vagy mert nem és majd csak utana durran be ujra ha tenyleg megfogant a baba.
2014. aug. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Meg sok ez a majd nem 7 nap a nem vartig😖 a hanyingered azert tenyleg erdekes! Terhessegnel akkor van hanyinger ha megvolt a beagyazodas ami nekunk kb tegnap vagy ma esedekes..es a szervezet elkezdi termelni a hcg-t ami ketnaponta duplazodik
2014. aug. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!