Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a parommal iszogattunk...

Ha a parommal iszogattunk aztan szeretkeztunk, eléggé belemerultunk es lehet belole baba, lesz vami baj, h nem voltunk teljesen jozanok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 09:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem,semmi probléma nem lesz belőle!
2013. máj. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja.
2013. máj. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
ezt sosem tudhatod, hogy miért beteg egy baba vagy életképtelen-e, azért ment el, nem merem azt mondani, hogy jót tesz a babának a pia, vagy árt, de bízzál benne, hogy ettől nem lesz baja.
2013. máj. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem voltunk holt reszegek, csak ittunk.... aztan elegge szenvedelyes szex kovette..... aztán masnap gondoltam ra, h nem baj ha jon a baba, csak nehogy bajaegyen mert lazitaskepp elfogyott nemi bor
2013. máj. 27. 09:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam épp ebben a szituációban fogant. Semmi baja! Emiatt sosem aggódtam. Az alkohol akkor árt a babának, ha rendszeresen fogyaszt az ember, és nem keveset.
2013. máj. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
az rank abszolut nem jellemzo :) es nem is vagyunk felelotlen emberek, kiveve ezt az egy szenvedelyes alkalmat :)
2013. máj. 27. 09:49
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja. Még messze van attól, hogy kapjon abból a borból :) A két sejt, amiből keletkezik még nem is találkozott. Mire találkoznak, már rég nem lesz a véredben alkohol, és utána is még hetek telnek el , mire a placenta kialakul. Nyugi! :)
2013. máj. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem lesz nyugi. Rengeteg nő akkor iszik többet a kelleténél amikro még nem is tudja hogy babát vár mégsem lesz baja. (természetesen ez nem tervezett babánál van) AMikor én fogantam akkor édesapám volt ittas állitólag elég rndesen. Mivel egy szülinpai buli után történt, ráadásul extra peteérésből a ciklus 24. napján. .... (Tudják a pontos napot mivel édesapám katona volt és csak akkor volt otthon.)
2013. máj. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyszer én is kicsit becsicsentettem, a baba már a hasamban volt, de nem tudtam róla. Tudod, kis mértékben gyógyszer... :) na jó, vicc nélkül! Semmi gond nem lesz!
2013. máj. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
még én sem tudtam h terhes vagyok és boroztam, beis csiccsentettem , eddig nem tűnik betegnek a babám :-)23hkm
2013. máj. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!