Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet baba belole?

Szerintetek lehet baba belole?

Figyelt kérdés
Mostanaba eleg ossze-vissza jon meg a menzeszem van hogy 28 napra, 25 vagy 31 napra. Regebben eleg pontos volt. Utolso menzeszem jul. 17-en volt. Parommal kb. a peteeresem idejen voltunk egyutt parszor. Nem homerozom, ezert nem tudom pontosan mikor volt a pe-m. Aug. 2-an elegge elkezdett fajni a mellem, ez meg szerintem eleg korai jelnek. Tegnap este fele enyhe menzi szeru gorcseim voltak es ma reggel is. Ez lehet beagyazodas is akar? Vagy meg tul korai szerintetek? Tudom nem vagytok orvosok! Ma ebedkor enyhen szedultem meg egy kis hanyingerem is volt,es messzirol zavart a kutyam jutalomfalatjanak szaga, ami eddig nem zavart. En mar nem tudom,komolyan lehet csak bebeszelem magamnak az egeszet,mert szerintem tul korai meg ennyi kulonbozo jel.Mit gondoltok? (A hibakert bocsi, telorol vagyok)

2014. aug. 6. 13:45
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Es ti miota probalkoztok?Merrol vagy amugy?
2014. aug. 11. 15:56
 22/38 anonim ***** válasza:
Mi sem regota, ez volt a 5-ik honap..Párizsban élek, a párom francia..(am.BP)
2014. aug. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
És te?
2014. aug. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
En felvideki vagyok.
2014. aug. 11. 18:47
 25/38 anonim ***** válasza:
Szia mizu veled? Nekem elkezdett gorcsolni a hasam szerintem mindjart megjon, pedig csak pentekre nem varom:(
2014. aug. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Szabina voltam
2014. aug. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Szia Szabina! Nekem meg elmult a szurkalas, gorcsoles. A cicim meg mindig erzekeny. Nem tudom mi lesz! Drukkolok azert meg mindig!
2014. aug. 13. 17:09
 28/38 anonim ***** válasza:
Hat sajnos meg is jott:(neked hatha nem fog.drukkolok!!
2014. aug. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos nekem is megjott ma.:( De legalabb mostmar nem idegeskedek,h mi van. Megfogadom, h a kovetkezo honapban nem lesem ennyire a jeleket, az biztos!
2014. aug. 14. 12:40
 30/38 A kérdező kommentje:
Szia Szabina! Ha esetleg meg ide talalsz valamikor, akkor orommel tudatom Veled, hogy ez a honap sikeres volt. Ma teszteltem pozitivat. :D :D
2014. szept. 14. 16:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!