Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tüneteket képzeltetek...

Milyen tüneteket képzeltetek be, amikor babát szerettetek volna?

Figyelt kérdés

Eddig a ciklusaim 28-39 naposak voltak, legtöbbször 32 körül, és mielőtt megjött, az előtt 1 héttel érzékenyek voltak a mellbimbóim, és elször a bal, majd a petefészkem körül volt érzékeny, de nem túl erősen.


Az előző ciklusom viszont 24 napos volt, már a ciklus közepétől fájtak a melleim, és enyhe émelygésem van azóta is szinte minden nap, szúrkál a petefészkem, főleg a bal oldalon, de néha középen és jobb oldalon is. Ezek a tünetek jönnek mennek, van, hogy 1-2 napra elfelejtem, aztán megint. A mellbimbóim azóta is 1-2 nap kihagyással szinte folyamatosan érzékenyek.


Voltam orvosnál, hogy kizárja a gyulladást, meg a cisztát, és egyik sincs, teljesen rendben talált mindent, megvastagodott méhnyálkahártyát látott, ami terhességet is jelenthet, de valószínűbb, hogy meg fog jönni pár napon belül, ahogy pár hete is, megint a szokásosnál korábban.


Létezik, hogy az, hogy babát szeretnék önmagában elég ahhoz, hogy ilyen változásokat produkáljona testemen belül? Mert terhes szinte biztos, hogy nem vagyok, a tesztek negatívak voltak, még az előző menstruációmat követően teszteltem egyet, mert furcsálltam, hogy korábban jött meg (és nem is volt erős, bár az nálam eddig sem volt az), és egyértelmű pozitív lett, az azt rögtön ezután követő tesztek viszont mind negatívak voltak. (egyet rögtön utána csináltam, egy másikat 2 nappal később, majd most pár napja egyet, de negatív).


Érdekelne, hogy ki milyen tüneteket produkált, amikor nem volt terhes, de az szeretett volna lenni? A válaszokat előre is köszönöm.



2014. aug. 6. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Az agy nagyon sok mindenre képes, és bizony sok nőnek összezavarodik a ciklusa, amikor babát szeretne.

Örülj neki, hogy az orvos mindent rendben talált és próbálj meg lazítani, amennyire tudsz és elengedni a vágyat, hogy "majd jön, ha akar".

Legjobbakat Neked!

2014. aug. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek semmi tünetet nem produkáltam :) tudom fura mert mindenkinek hasszurkája van meg ilyesmi.

Én nem is figyeltem, sőt nem is gondoltam, hogy már olyan korán lehet tünet, és valóban így is volt. A tesztből tudtam meg hogy terhes vagyok.

A hányásra felfigyeltem volna de nem hánytam terhesen (fiam van)

Ne figyelj magadon semmit, hidd el minden hónapban volt idáig is valami hasszúrásod vagy akármi csak nem figyelted, most meg annyira figyelsz, hogy mindenre terhességet hiszel majd. Élvezzétek az életet, hogy védekezés nélkül szexelhettek

2014. aug. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem képzeltem be, tényleg volt egy kicsi émelygésem, fájt a hasam, a derekam, feszült a mellem és a vasszöget is meg bírtam volna enni. De ezek menstruáció előtt és terhesen is természetes tünetek.
2014. aug. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez mind-mind szubjektív tünet, simán beképzelheted, igen. Mit képzeltem be magamnak? Mindent kb. :) Hála Istennek a harmadik hónapban sikerült, mert ha tovább kell várni, én az a típus lettem volna, aki belekattan. A férjem szülészet tankönyve így is rongyos a terhesség jelek fejezet környékén (meg a magzat méretei és az NST környékén is. :D:D).
2014. aug. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A létező összes tünetet produkáltam!!

1 évig nem jött össze a baba, de a végén már betegesen vágytam rá.

Volt olyan hónap, mikor szédelegtem, émelyegtem.

Volt, mikor 1 hetet is késett, volt hasszurka, puffadás, mellfeszülés, gyengeségérzet, fáradékonyság.

Mikor valójában megfogantam, akkor csak az extrán feszülő melleim volt a tünet, de ilyen erősen sosem éreztem azelőtt, nem lehetett hozzáérni se a mellbimbómhoz, úgy fájt.

2014. aug. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én pont fordítva voltam. Mikor már terhes voltam, nyaraltunk NY-ban, és a Times-on bementünk egy Nike boltba poénból és az eladó azt mondta, hogy: "még sosem látott ilyen szép kismamát, és hogy mennyire látszik az arcomon a terhesség" (sovány, alacsony lány vagyok egyébként)


Teljesen hülyének néztük, mire hazajöttünk, pozit teszteltem:)) Semmi tünetet nem éreztem, azt se, hogy megjön, azt se, hogy nem:))

2014. aug. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 gabriell88 ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nálam még ugyan esedéked.. 12-ére nem várom.Elméletileg 8-án lehetne előszőr tesztelni, de nem bírtam ki így tegnap és ma is ellőttem egy egy tesztet.Ami negatív lett..Én tünetileg, csak a mellfeszülést, haspuffadást,menzesz előtti apró görcsöket érzek.De már nagyon el vagyok keseredve, azt hiszem annyira beleéltem magam, hogy ezeket a tüneteket csak produkáltam...:( Utolsónak Boldog babavárást!:)

2014. aug. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szédülésem volt, hányingerem, és még hányásom is volt.
2014. aug. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Volt reggel hányás, nemcsak inger, konkrét hányás. Volt nagyon-nagyon fájó mell, 3 alkalommal késett 2-3 napot, pedig előtte soha, egy napot se. Gondolhatod, mekkora volt a visszafojtott drukk, de persze egy hajszálnyit sem mertem magam beleélni soha, több mint két éve sikertelen minden hónapunk. Volt szagérzékenység, szédülés. Nehéz volt megtanulni, h semmilyen tünetnek nem szabad hinni, hiszen csak az agy játéka, Nehéz volt elfogadni, h nem bízhatok a saját testemben, abban a testben, ami azidáig együttműködött velem. Ha akartam híztam, ha akartam, könnyen lefogytam, betegségből könnyen felépültem,, úgy éreztem a testem partner és megbízhatok benne. De már nem érzem ezt, nem hiszek neki, nem adok a jelzéseire.
2014. aug. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!