Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan viseltetek az idot ami...

Hogyan viseltetek az idot ami a kozt telt el, hogy eldontottetek mind a ketten, hogy babat szeretnetek es hogy lett is? Volt mar valaki igy?

Figyelt kérdés
En meg addig sem jutottam el, hogy probalkozzunk es nem jon es arra varok. hanem mi eldontottuk, hogy jovo nyaron elkezdunk probalkozni, mert addig sporolunk hazra stb. (kulfoldon dolgozunk) Szoval semmi keppen sem probalkozunk addig, de most hogy mar a ferjem is szeretne babat es nem "tabu" tema mar, igy megjobban szeretnek. egesz nap ezen jar az agyam. Ki tapasztalt ilyet es hogyan birtatok ki a varakozast?
2014. aug. 6. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Én így voltam, egy évvel előbb akartam, mint a férjem. Akkor még nem volt a férjem, de esküvő már kitűzve, én úgy voltam, hogy jöhetne. Meg már megszakítással védekeztünk, mert nem volt baj, ha becsúszik. Sajnos nem csúszott :D

Rögtön az esküvő után kezdtünk próbálkozni, 7 hónapja. Egy missed ab volt, azóta semmi, egyszerűen nem jön. Na ez a várakozás sokkal rosszabb, mint mikor arra vártam, hogy a férjem is akarja.

Egyébként egy év nem sok, hamar elmegy. Tudom, hogy most soknak tűnik, de észre sem veszed, és el is telik :)

2014. aug. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Igen most soknak tunik, pedig az eszem tudja, hogy hamar elmegy az 1 ev. Csak most nagyon megjott a kedvem a babahoz. Sajnalom, hogy nem jon a baba. Szurkolok neked. Egy tanacs: Nezesd meg a pajzsmirigyedet, hogy jol mukodik e. mert attol lehet nehezkes a teherbeeses es vetelest is okoz. Nekem alulmukodik es ezert tudom. Sokat olvastam rola. De en mar 7 eve szedek hormonpotlast ra igy elvileg ok-nak kell lennie majd. Koszi a valaszt es sok sikert kivanok a tovabbiakban.
2014. aug. 6. 20:35
 3/6 anonim válasza:

Èn kb 2 évet vártam szintén pajzsmirigy betegség miatt, 1évet vártam a mütétre (akkor váltottam munkahelyet és nem akartam 2hónap után táppénzre menni) , és mütét után még 1 évig vártunk hogy beálljon a hormon szintem,de nem így lett. Akkor elkezdtünk próbálkozni, és 3 hónap után sikerült teherbe esnem, nem is akartam elhinni hogy eljutottunk idáig,nehéz volt, de érdemes volt várni,és

most a kiságyban alszik a 6hetes fiam :) kitartást neked is

2014. aug. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Tökéletes a pajzsmirigyem, a hormonértékeim, mindenem, már nézték. "Csak" nagyon be vagyok görcsölve, mert az van bennem, hogy majd akkor lesz újra jó, ha megint sikerül. Gondolom kismilliószor mondták már, de tényleg próbálj majd nem nagyon rápörögni, mert sajnos igaz, hogy akadályozod magad vele.
2014. aug. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
OK megprobalok nem gorcsolni rajta, de sajnos teny, hogy eleg nehez lehet nyugodtnak lenni ha mar nagyon akarsz babat.
2014. aug. 7. 10:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Van már egy kisgyerekünk, de már legalább 1 éve szeretnénk neki kistesót. Egyelőre nem lehet, anyagiak miatt jobbnak látjuk várni. Kicsit zavaró a dolog. Nem mindig viselem jól én sem, főleg hogy a környezetünkben most rengeteg baba születik. Nem rosszindulatúan, de azért irigykedem. Próbálok türelmes lenni.
2014. aug. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!