Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Furcsa rúgás szeru érzés az...

Furcsa rúgás szeru érzés az al hasamban! Volt valakinek hasonló? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Olyan mintha magzat mozgás lenne. 2,5 eves a kis fiam es meg csomószor érzek ilyet!! Nem minden napos de időnként visszatér!! Normalis menzim van, áprilisban voltam rákszűrésen minden negatív!! Azota is minden hónapban megvan, gyógyszert is szedek!! Teszt negatív!! Utoljára májusban volt szexuális kapcsolatom meg mult heten!! Nem igazan hiszem hogy ez terhesség! Na de akkor mi lehet??? Altalaban jobb oldalon érzem, de van hogy bal oldalon is!!

Volt valaki aki érzett ilyet??

Koszonom a válaszokat!!


2014. aug. 7. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok anyának van fantom magzat mozgása. Ez természetes :)
2014. aug. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a kisebbik gyerekem 1.5 éves, és én is érzek néha ilyen mozgásokat. Simán magzatmozgásnak tünnek, de nem vagyok terhes. Valószínüleg bélmozgás, csak kicsit belemagyarázok:)

Már nem akarok gyereket szülni, de a terhesség maga hiányzik.

2014. aug. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éves a lányom és születése óta érzem majd' minden nap. Tényleg olyan, mint a magzatmozgás, nagyon idegesítő. Szerintem bélmozgás.
2014. aug. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!