Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehetett beágyazódás vagy nem?

Ez lehetett beágyazódás vagy nem?

Figyelt kérdés
Utoljára júl. 15-én volt meg. 26-27-28 naposak a ciklusaim. Elvileg 30-án volt a peteérésem, mivel borzalmasan fájt, szúrt jobb oldalt a hasam. Együtt is tudtunk lenni, meg előtte is. Ha minden igaz 11-re nem várom. Tegnap délelőtt bal oldalon, lent eléggé szurkált a hasam. Ez el is tartott egy darabig. Akkor most mi lehetett? Vagy semmi csak meg fog jönni? Bár, így soha nem szokott fájni menszi előtt....
2014. aug. 8. 15:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Akármi lehetett! Az a baj, hogy mikor az ember nagyon szeretne már babát, sokkal jobban odafigyel a testére ilyenkor, és minden kis apró furcsaságot megérez, amik máskor is vannak, csak nem vette eddig észre, mert nem figyelt.

Kedves kérdező! Tudom, milyen érzés ez! Szívből kívánom, hogy úgy legyen, ahogy szeretnéd, de sajos ezekből még nem lehet megmondani semmit!

Légy türelmes, és 11-én tesztelj, akkor kiderül! Ha esetleg nagyon nem bírod, akkor holnap megpróbálhatod, de ha negatív, akkor ne keseredj el, és próbáld szigorúan nézni, nem belemagyarázva! Nekem a második terhességemnél 12 nappal a peteérés után már nagyon-nagyon halvány pozitív volt a teszt, de van akinek még aznap, mikor meg kéne jönnie sem nagyon látni semmit, vagy csak nagyon-nagyon halványat!

Drukkolok! Majd írj 11-én!

2014. aug. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!