Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudtok tanacsot adni, gondolha...

Tudtok tanacsot adni, gondolhatok e terhessegre?

Figyelt kérdés
Mintha beagyazodas jele lett volna, mert egy este sotetbarna es rozsaszin folyasra lettem figyelmes, ami soha nem volt meg mensi elott egy hettel. Csak egyszeri alkalommal volt mindez es rovid ideig. A mensi ideje ra egy hettel lett volna, de 4 nap kesessel jott meg. Tegnap este olyan eros hasfajdalomra ebredtem, ami a has bal oldalan volt. Es kb mar egy hete most, h. allandoan naponta sokszor faj a derekam es a hatam, mint amikor mensi elott szokott lenni. Igaz most van peteeresem, de sosem szokott akkor derekfajasom lenni, semmi tunetem nem szokott lenni. Azert gondolok arra talan beagyazodas is lehetett, de igaz a mensi is van akinek meg megjon az elso honapban. Tesztet venni nemtudok, mert kulfoldon vagyok a gyogyszertar pedig jo tavol van, a paromnak pedig nem akarom mondani vigyen el, mert neki meg nem mondtam semmit a dolgokrol. Csak akkor akarok neki szolni, ha mar en is biztos leszek benne. De 22. en lesz a mensi ideje, majd kiderul, csak ugy szeretnem ha mar most osszejott volna es egyutt orulhetnek a parommal.
2014. aug. 8. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Regen se peteeresi,se menstruacios tunetem nem volt...fel eve megis van...mindig valtozik,AHOGY A TEST IS!ha megjott eleg valoszinutlen,hogy terhes vagy foleg ha nagyon gorcsoltel.Az lehet h volt valami de befejezodott
2014. aug. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A mensi julius 25. en volt 3 napig tartott. Akkor semmim nem fajt. A hasam tegnap este fajt nagyon, meg sosem volt ilyen.
2014. aug. 8. 17:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha egy héttel vagy a nemvárt elött akkor igen csekély az esély, hogy most van a beágyazódás nálad.

Mikor voltatok együtt? Max akkor lehetséges ha közvetlenül menstruáció után (vagy az alatt) történt a megtermékenyítés.

(Terhesség alatt soha sincsen menstruáció csak pecsételő vérzés és legtöbb esetben nem jelent jót).

2014. aug. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A parommal egyutt voltam vedekezes nelkul juliusban tobbszor is, es amit beagyazodasnak hiszek, az julius 16. an este volt. A mensi kesve, julius 25. en jott meg. A kovetkezo mensi ideje pontosan 2 het mulva lenne. A derekfajas egy hete tart. Olyan nehez varni meg 2 hetet, h. megtudjam mi van.
2014. aug. 8. 17:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Hasonloan voltam, mint te, raadasul az elsö olyan honap volt, amikor lehetett volna baba. Ugyanezek voltak nekem is, teljesen hasonlo idöpontokban, korabban nem volt ciklus közbeni pecseteles, en is azt hittem, hogy beagyazodas, de nem volt baba. Masnal is olvastam mar nagyon hasonlot, nem egyedi eset, ahogy az 1-es is irja, valtozhatnak a testedben a dolgok.


En mar arra is gondoltam, hogy fejben annyira szeretnenk, hogy ez is hatassal van a hormokora. Nekem is volt mindenfele tünetem, ami korabban nem meg az egy napos, pont 10.dpo-ra esö pecsetelesen kivül is: emelyges, korabban nem tapasztalt mertekü mellfeszüles, fejfajas, pedig sosem faj a fejem, petefeszek szurkalas föleg a bal oldalon, de felvaltva is, ez sem volt sosem ilyen erös (legalabbis emlekeim szerint). Söt, meg egy 35 perc mulva kijövö halvany, majd par nap mulva egy 15 perc alatt kijövö jol lathato pozitiv tesztem is volt. Meg aznap teszteltem erzekenyebbel, azon semmi nem volt, es utana a kesöbbieken sem, es meg is jött.


Ettöl meg lehet, hogy nalad lesz baba, szurkolok, hogy igy legyen. Dm-ben vagy Rossmannban is lehet kapni tesztet, es sok supermarketben is.

2014. aug. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!