Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spontán vetélés után (műszeres...

Spontán vetélés után (műszeres befejezés) mennyire fontos megvárni több ciklust az újra próbálkozásig?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat várok.

Van, aki szerint azonnal lehet, mások szerint min. pár hónapot érdemes várni.

Ezelőtt én személy szerint sosem vetéltem el, szültem már egy egészséges gyermeket problémamentes terhességből.



2014. júl. 26. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Minimum 6 hetet kell a beavatkozás után várni, ez a méhed regenerálódásához kell. Általában azt szoktuk ajánlani, hogy 3 spontán ciklust érdemes megvárni, hogy rendeződjön a hormonrendszer is, de ha ezt nem tartjátok be, akkor azért nincs tragédia, de azt a 6 hetet mindenképpen ki kell!
2014. júl. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

tehát azért egy mensit megvárni ugye? és ha az időre jön rendben van, akkor akár mehet?

egyébként protokollból műtöttek, a baba kilökődött teljesen.

2014. júl. 26. 22:02
 3/5 anonim ***** válasza:
A műtét napjától számolj előre 6 hetet, utána mehet, de addig a saját érdekedben még az aktust magát is kerüld! Utána szabad a pálya! :)
2014. júl. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a kórházban azt mondták 3 hét múlva lehet házas életet élni de terhesség céljából 3 hónapot javasolnak várni.
2014. júl. 26. 23:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor elég felelőtlenek voltak :S Minden nőgyógyászati/szülészeti műtét után (legyen az cisztakimetszés, művi vetélés vagy császár) 6 hetet kell várni házasélettel a regeneráció miatt.
2014. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!