Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Torokgyulladas terhesseg...

Torokgyulladas terhesseg elejen?! Baja lesz a babanak? Valaki jart mar igy?

Figyelt kérdés
Volt mar egy vetelesem,7hetes vagyok es hetfon megyek nodokihoz.Persze,hogy olyan peches vagyok,hogy most lett torokgyulladasom ami nagyon kellemetlen,fulem is faj tole...De viszont lazam egyaltalan nincsen igy nem kell gyogyszert bevennem.Teazom,mezezem,sos vizes oblogetes...
2014. aug. 9. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan jártak már így, ettől semmi baja nem lesz a babának!

Sőt akár "jó jelnek" is tekintheted, az immunrendszerünk legyengíti magát, hogy a kis "betolakodót" ne akarja kiküldeni.

Ha elviselhetetlen a fülfájás pl, homeopátiás golyócskát tudok neked ajánlani rá, ha gondolod.

2014. aug. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ettől még semmi baja sem lesz a gyereknek.


De torokgyulladástól később sem,mikor pedig már a magzat már bekapcsolódik a vérkeringésedbe.

2014. aug. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem.volt ugyanennyi hetesen. melle láz, 39-40 fokod, 2 napig. ráadásul még nem tudtam h terhes vagyok, minden gyogyszert összeettem. de hálisten egészséges a babó, ma 3 hetes. viszont menj el a dokihoz mert könnyen lázba fordulhat nálad is a dolog. ki kell kezelni.
2014. aug. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!