Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki a terhesség elején nagyon...

Aki a terhesség elején nagyon beteg lett (első 12 hétben) influenza, torokgyulladás, lázzal lett baja a babának?

Figyelt kérdés

Vasárnap,hétfőn és még tegnap este is belázasodtam,a torkom úgy fáj alig tudok nyelni,csak tegnap kezdtem szedni antibiotikumot és nagyon izgulok,hogy mi lesz...

6+2 napos terhes vagyok ma,jövő héten megyek az első vizsgálatra.


2010. nov. 12. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Az első terhességemet tüszös mandugyuladással kezdtem.Antibiotikumot kaptam + sz3 szurit.Makk egészséges lett a kislányom és azóta már 7 éves.:)Nyugi nem lesz semmi baj.:)Gratulálok a babához.:)
2010. nov. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyszerre fáztam meg és jött ki az ételallergiám a terhességem 10. hetében. Vörös lett az egész testem, irtóra fájt a torkom, minden bajom volt. Nem szedtem be sok gyógyszert, inkább csak vitaminokkal, teákkal, allergiára kálciummal próbálkoztam. Kislányomnak nem lett semmi baja, itt szuszog mellettem, teljesen egészségesen.

Amúgy a láz az ami ártalmas, így inkább vegyél be rá gyógyszert, minthogy lázas maradj! S nem lesz semmi baj!

2010. nov. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, mint nálad én is hat hetesen lettem beteg. 38,8 volt a lázam. Ügyeleten kötöttünk ki. Lázcsillapítót kellett bevennem, mert a láz sokkal rosszabb lehet, mint egy két szem tabletta. Én is nagyon aggódtam. Ne félj, nem lesz semmi baj.
2010. nov. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 alf válasza:
100%
semmiképp ne szedj antibiotikumot, hanem csak a lázat csillapítsd 37,5 fölött.
2015. febr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!