Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egészséges 29 éves nőként,...

Egészséges 29 éves nőként, normális ciklusokkal, megfelelő napokon való szeretkezéssel mennyi esélye van a teherbeesésnek?

Figyelt kérdés
Adatok: egeszseges 29 eves no, aranylag normalis ciklusok, ovuteszt hasznalata, megfelelo napokon valo szeretkezes, 2 naponta, homerozes nem mutatja ki az ingadozasokat
2007. okt. 21. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden esélyed megvan hogy teherbe ess,csak légy türelemmel!
2007. okt. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden hónapban 20-30% esély van a teherbeesésre ha minden jó időbe történt. Ez nem sok de elég ahhoz, hogy sikerüljön. Sztem az a lényeg hogy ne görcsölj rajta, mert én is ott szurhattam el. 3hónapig próbálkoztunk és minden hónapba azokon a napokon sőt estéken voltunk együtt és mégis csak 3.dikra jött az áldás amikor a nyaralás miatt nem sokat foglalkoztam a témával:)

Nagyon sok időnek tűnt akkor a 3hó meg a 3próbálkozás de így utólag már nem az. Ne izgulj nemsokára nálatok is kopogtat a gólya!:) 11hetes kismama

2007. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kb 4-5 hónap aktív próbálkozás után sikerült, épp akkor amikor már kezdtem róla lemondani. 7hetes kismama
2007. okt. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Mi azt mondtuk a férjemmel, hogy ha holnap jön úgyis jó, ha egy év múlva úgyis. Holnap jött...:) Időre szexelni illúzióromboló, és a későbbiekben lelkileg kihat a babára a fogantatás pillanata (is). Egy 24 hetes kismama
2007. okt. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy éven belül mindenképpen:))
2009. márc. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!