Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete késik, a ma reggeli...

Egy hete késik, a ma reggeli gabriel tesztem -. reménykedhetek még?

Figyelt kérdés
ébredési hőm 36,6. az az alaphőm is. az elmúlt hónapok alapján, mert ebben a hónapban nem mértem :(
2009. szept. 29. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha a reggeli hőd elérte az alaphődet, akkor mensi lesz. Sajnálom.
2009. szept. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én nem hőmérőztem magam, úgyhogy ahhoz nem tudok hozzászólni, viszont nekem 10 nap után mutatta ki a teszt a terhességet, azóta 6 hós :)
2009. szept. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
gratulálok!!! remélem mostmár nálam is történik vami lassan... :)
2009. szept. 29. 09:28
 4/9 anonim ***** válasza:

szia! hát elméletileg ha az az alaphőd, akkor mensi lesz, de én sem hőzöm, viszont az itt töltött idők miatt (:D) már két napja én is mérem (ma van az 5. nap, hogy késik) és 37 volt mind két reggel hüvelyben mérve.

a ma reggeli tesztem (medi-lab 25-ös) is negatív lett sajna:(

de ez a 10. nap mutatta ki dolog még reményt ad!

neked szorítok, a 6 hósnak gratula és sok egészséget!!

2009. szept. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
drukkolok magunknak :) még van remény, ha nem jön meg :)
2009. szept. 29. 09:32
 6/9 A kérdező kommentje:
amúgy mielőtt megjön, aznap reggel 36,3-4 szokott lenni.
2009. szept. 29. 09:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de akinek mondjuk 10 nap késés után mutat terhességet a teszt, annak szinte tuti, hogy később volt peteérése és ez az ok. A neten találsz infot, hogy hány napos terhesen minimum mennyinek kell lennie a hcg-nek, hogy esély legyen egészséges babára és ne legyen vetélés a vég. Persze kivételek vannak. Szurkolok, hogy nálad így legyen!
2009. szept. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
na mizu? :P
2009. okt. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hát, 30-án meg is jött, meg nem is.

a fura az, hogy nem görcsölök, és nem darabos, hanem inkább nyálkás. kicsit undi ezt részletezni, de nem ilyen szokott lenni, mindemellett elég minimális a vérzés. nem tudom mi történik odabent. olyan jó lenne ilyenkor a röntgenszem :) majd jövőhét pénteken megyek dokihoz. és megírom mit mondott. köszi az érdeklődést :)

2009. okt. 2. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!