Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt ugy valaki hogy akarta...

Volt ugy valaki hogy akarta babát nem sikerült, nem akarta sikerült?

Figyelt kérdés
Párom meggondolta magát nem akar babát, viszont egyutt voltunk termekeny idöszakba, peteèrèskor. Eddig nem voltunk egyutt abba az idobe, nem is lett baba, ès akkor akarta is pedig. De most azon gondolkpzok hogy mi van ha most sikerul ugy hogy meggondolta magát? Általában igy mennek a dolgok, akarjuk nincs semmi, nem akarjuk van. Nyilvan ez nem igy megy, csak eszembe jutott.
2014. aug. 11. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Es akkor ez most hogy lesz el kell vetetni mert most mar nem akar babat?
2014. aug. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
(Ha mégis sikerült)
2014. aug. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem fogom elvetetni az biztos. Nem értem miért nem akarja így hirtelen.


Szerintem ha sikerült akkor örülne.

2014. aug. 11. 00:29
 4/5 anonim ***** válasza:
én 8 hónapig reménykedtem, hiába tudtam hogy a férjemnek nem lehet elvileg gyereke, vagy csak kis eséllyel. a 9dik honapban nem foglalkoztam már annyira vele és hó végén pozitiv lett a teszt. unokatesóméknak 10 év és 5 beültetés után sem sikerült, örökbefogadás után egy évvel természetes uton teherbe esett. sokat számit az is hogy mennyire görcsölünk rá.
2014. aug. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én eddig nem görcsöltem rá, de most már teljes összeomlás szélén vagyok. Borzasztó érzés.
2014. aug. 11. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!