Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon még is sikerült? Mensi...

Vajon még is sikerült? Mensi ellenére is?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 27-30 naposak voltak eddig a ciklusaim, de 30 napos csak februárban volt inkább 27-28 naposak. 31. napon (csütörtökön) szép pozi lett a teszt 32.napon pénteken vérzés péntek, szombat elér erős darabos is volt, vasárnap csak tisztasági kellett és ma is elég volt az sőt most délutánra ki is vettem és azóta a bugyim sem olyan.Görcsök miután elkezdtem vérezni voltak hol erősebbek hol gyengébbek. 5-6 napig szokott tartani. első 2 nap erős 3.nap kevés és 4.napra megint erős darabos és görcsök és 5.napra szokott elmúlni de van amikor a 6.ra. Most ez nincs 4.nap ma és alig van/volt valami. Még is csak terhesség? Most készülünk augusztusba minden kivizsgálásra,mert múlt hónapban is ez volt + teszt es rendes mensi de akkor 6 napig tartott. Szerintetek? Holnap teszteljek egyet? Vagy hülyeség az egész? Tapasztalatok érdekelnének. Ja annyi tünetem volt mensi előtt h nagyon barna bimbó és érzékeny + pisilési inger (megjön érzés semmi ilyesmi nem volt csak felkeltem pénteken és véreztem) a pisilés nagyjából elmúlt, de a bimbóm ugyan olyan barna és érzékeny és nagyok a melleim.
2014. júl. 21. 17:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem túl jó dolog, ahogy leírtad! Csinálnod kéne még egy tesztet első vizeletből! Ha pozitív, ha negatív, sztem keresd fel az orvosod. Ha esetleg meg is maradt a baba, vigyáznod kell nagyon.
2014. júl. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Persze. 9.én megyek Pestre már kértem időpontot is, csinálnak UH-t (alapos) és hormonsor vizsgálatot.
2014. júl. 21. 18:07
 3/21 anonim ***** válasza:

Lehet megtermékenyül a petesejt csak nem tud rendesen beágyazódni :(

Csinálnék tesztet és ha erősebb mint az előző azonnal dokihoz mennék.

2014. júl. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Azonnal teszt és ha még mindig 2 csíkos akkor MÉG MA ÜGYELET és kitaposni belőlük a progeszteron támogatást. Létezik vérzés terhesség alatt, de az NEM menstruáció, és semmiképp nem normális!!!
2014. júl. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Négyeskének nagyon igaza van! teszt most!
2014. júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Semmiképp se várj 9.-ig. Azonnal menj ügyeletre. A darabos vérzés sose jó jel.


39hkm

2014. júl. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

1. Felesleges tesztelni, mert ha pozitív volt egy hete, most is az lesz, mert kell idő mire kiürül a hcg a szervezetből.

2. Valószínű a petesejt megtermékenyült, s még ha meg is tapadt, a menstruációval levált a nyálkahártya, s azzal kiürült minden.

Úgyis mész kivizsgálásra, majd ott megnézik mi van, s hátha ott kiderül hogy baba van, de erre 1% az esély

2014. júl. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Azért a tendencia látszani fog! tesztelj. Én a darabos vérzéstől még 2 hét húztam dobogó szívecskével. Az akkori dokim nem látta szükségét a gyógyszernek. A következőhöz meg későn jutottam el. Már sose tudjuk meg, mi lett volna, ha...
2014. júl. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, látszik hogy aggódtok :)


a múlt hónapban 27 napra kellett volna jonnie 28.napon reggel elég erős pozi lett rá pár órára mensi. szaladtam a telefonhoz hívtam a dokim, (nem vagyok megelégedve vele egyébként azt mondta h sok baja volt már velem meg folyton injekciót ajánlgat és eldönti helyettem mikor legyen babám) m1 felhívtam és mondta h másnap menjek be másnap reggelre rendes mensi jött normál vérzés ami szokott, felhívtam h rendesen megjött érdemes e bemenni azt mondta h nem ha elmúlt menjek be, így is tettem HCG vérben 1 alatt volna kinevetett és azt mondta itt nincs terhesség és türelem a + teszt a vértől lett. de most viszont 13.án (vasárnapra nem vártam 28.nap) 29.napon teszt extra halvány pozi 31.napon szép pozi és 32.napot jött meg pénteken tehát majd 6 napot késett. ahogy írtam első 2 nap elég erős darabos volt utána nem volt darabos már csak sima vér de élénk piros. de am görcs semmi nincs csak a bimbóm az ami elég feltűnő meg émelyegtem is ma most pedig megszédültem. Szerdán reggel tesztelek, mert ugye mondta a doki h a vértől pozi lesz a teszt és még van ilyen kis barnás valami szerdára tuti elmúlik és akkor akarok. Ha pozi akkor megyek ehhez a dokimhoz ha nem akkor 9.én Pest.

2014. júl. 21. 20:26
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem menj be az ügyeletre!!!
2014. júl. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!