Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hányadik inszemináció...

Kinek hányadik inszemináció volt sikeres?

Figyelt kérdés
Ahogy eddig olvasgattam, elég keveseknek sikrül az első, esetleg második inszem... Én az egész procedúra előtt állok, és bár tudom, hogy ez teljesen személyfüggő, érdekelnének a tapasztalatok az egész eljárással kapcsolatban. Különösen az, hogy hányadik beavatkozás vitt sikerhez. Köszönöm!

2014. aug. 11. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a 3. sikerült. Ahova jártam ott azt mondták, hogy leggyakrabban a 2. sikerül. Ez persze csak egy átlag, az sem mindegy, hogy mi a probléma.
2014. aug. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 unerita válasza:
nekem 4 volt,mind sikertelen!
2014. aug. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Fel a fejjel... Sikerülni fog. Én így az egész előtt próbálok pozitívan hozzáállni... Szerintem ezen is múlik!
2014. aug. 12. 19:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek az 5. volt sikeres.
2014. aug. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első sikerült, pedig egyáltalán nem hittem benne, hogy elsőre összejön ;)
2014. aug. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem 3 volt, mind sikertelen, most kezdődik a lombik. Ismerősi körben is a lombikok bizonyúltak csak sikeresnek.

Mondjuk én erősen PCO-s vagyok és nagyon nehezen lehetett stimulálni inszeminációhoz.

2014. szept. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sok sikert a lombikhoz, szurkolok. Én holnap megyek dokihoz, a hormon eredményemet beszéljük meg. Ahogy néztem, a progeszteronom magasabb picit, mint kellene. Remélem mostmár kilátásba helyezzük az inszemet, nagyon szeretnénk már babát. :)
2014. okt. 7. 12:24
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első gyerkőcnél, 5 évvel ezelőtt elsőre, idén nyáron, a másodiknál másodikra sikerült :)

Mondtam is a dokinak, büszke lehet ránk, hogy ilyen szépen javítjuk a statisztikájukat.........

2014. nov. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek elsőre ikrek lettek.


Másik barátnőmnek a második sikerült, hormon nélküli inszem volt.


Harmadik barátnőmnek a tizedikre sikerült, ikrek, közben volt 3 stimus és asszem 2 fagyis lombikja, közben inszemezett mindig, és az lett a nyerő :)

2014. nov. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!