Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináció után természetes,...

Inszemináció után természetes, hogy folyton fáj a hasam vagy ez rosszat jelent? Még 10nap, hogy megtudjam sikeres volt-e de folyton fáj a hasam.

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem inkább olyan fura érzés volt. De azért pihensz, ugye?

Én 4 napot voltam otthon, sokat pihentem.

Aztán az 5. nap reggelén iszonyú görcsökre ébredtem, ott zokogtam, nagyon fájt, a férjm az ágy mellett térdelt és simogatott, én meg rettegtem, nehogy elmenjen a baba.


Kiderült, a beágyazódás volt, a fiam azóta már óvodás!

2013. jan. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt akkor sem, amikor nem sikerült és akkor sem, amikor sikerült.
2013. jan. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hú, én már nem annyira emlékszem, talán picit fájt, de mindenkinél lehet más. Azt tudom, amikor pozitív lett a teszt, akkor kezdtem érezni, fájdogált a pocakom.

Hányadik?Drukkolok nagyon! Mi is lassan készülünk a kistesóra, remélem megint elsőre sikerül!

2013. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!