Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A fogamzásgátló abbahagyása...

A fogamzásgátló abbahagyása után mennyire volt pontos a menzeszetek? A ciklus ugyanazon napján megjött, már az első hónapban, mint előtte?

Figyelt kérdés
Én 7 évig Milligestet, most fél évig Iamna-t szedtem. Most két napja késik a menzesz, ez az első hónap, ami a gyógyszer abbahagyása után jön.
2014. máj. 13. 13:31
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem jött meg. Orvosi segítséggel lett újra ciklusom. A tablettaszedés elfedte a valódi problémáimat, amikkel ezek után kellett szembenéznem.
2014. máj. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
sokaknak kell pár hónap amig helyre áll. Nekem 9 hónapig nem jött meg aztán kiderült hogy PCOS-es vagyok.
2014. máj. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Oh, ezek nem jó hírek... Sajnálom :( Én most várok pár napot, egyelőre két napja nem jött meg. 28-án így is úgy is megyek nőgyógyászhoz, majd megvizsgál. Az is lehet, hogy babát várok, szóval kétesélyes a dolog. Az első tesztem eddig negatív. Évekkel ezelőtt egyszer már abbahagytam a gyógyszert, akkor óraműpontossággal ugyanúgy jött menzeszem...
2014. máj. 13. 13:45
 4/32 anonim ***** válasza:
Egyszer megjött, majd 4 hónapra kimaradt, utána nagyjából ismét beállt.
2014. máj. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is a választ!
2014. máj. 13. 15:20
 6/32 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem egy évig nem jött meg, kb 8 hónap után kiderült, hogy pcos-vagyok, paleolit diétát javasolt az orvos, valamint írt fel Merckformint napi 1x, a diétával és a gyógyszerrel 3 hónappal később megjött, azóta (kb 2,5 éve) Aviva tornával, és a fehér cukor+fehér liszt teljes mellőzésével problémamentesen megjön minden hónapban, a Merckformint egyáltalán nem szedem, amikor 3 hónap szedés után megjött, akkor rögtön abba is hagytam (saját felelősségre persze).
2014. máj. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a diéta elkezdésétől számított 5 hónap múlva voltam ismét ultrahangon, addigra eltűnt az összes cisztám, volt-nincs pcos:)
2014. máj. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Huha,kezdek tartani a pcos-tol,annyiszor hallani :( Nekem most 3.napja kesik,elso gyogyszermentes menzesz lenne...
2014. máj. 14. 12:00
 9/32 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem az első hónapban 36. napra a màsodik hónapban 45. napra jött meg. Ès most jàrunk a harmadik hónapban 28. nap előtt 3-4napig görcsöltem azt hittem megjön, de mèg semmi. Remèlem nem is fog :-)
2014. máj. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó, köszönöm a választ. Szurkolok Neked, én is így vagyok vele:remélem nem a gyógyszer miatt késik :)
2014. máj. 17. 07:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!