Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kínai fogantatás naptárnál +9...

Kínai fogantatás naptárnál +9 hónapot hozzá kell adni az anya életkorához? Többi lent!

Figyelt kérdés

Eddig nem hittem benne, a "sima" korommal néztem mindig DE most olvastam, hogy a holdnaptár szerint + 9 hónapot hozzá kell adni az anya életkorához és így mindhárom gyermekem nemét jól jósolta!


Hátha valakinek segít :)


2014. aug. 12. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Köszi, megnéztem így is, de ha 9 hónapot adunk hozzá, az már a szülés időpontja :) Egyébként ha a fogantatást nézem, akkor a 2 nagy gyerekem stimmel, ha 9 hónapot adok hozzá, akkor csak a fiam, mert ő ugyanaz így is, úgy is :)A lányomat viszont fiúnak mondja. Akit most várok, ő mindkettő meghatározás szerint lány... (De még nem tusom a nemét.)
2014. aug. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A fogantatás időpontja....az anya életkorához kell 9 hónapot adni.

Tehát ha 27 éves és 5 hónapos voltál amikor fogant a gyerkőc akkor 28 évesnek számítasz a kínaiak szerint :) Így a naptárban 28 éves oszlopban kell nézni a fogantatás hónapját

2014. aug. 12. 14:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Aha, már értem :)De a lányom így is fiú, a fiam maradt fiú, a pocaklakóm meg lány helyett fiú lett :)
2014. aug. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!